Kahramanmaraş Havalimanı Havaalanı KCM Airport

Kahramanmaraş Havalimanı (KCM)
Kahramanmaraş Airport (KCM)

Kahramanmaraş Havalimanı Telefon Numarası
+90 344 236 53 52

Resmi Web Sitesi
Kahramanmaraş Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:19.01.2024


KAHRAMANMARAŞ HAVALİMANI-HAVAALANI OTO-ARABA KİRALAMA FİRMALARI
KAHRAMANMARAS AIRPORT RENT A CAR


Kahramanmaraş Havalimanı'nda İç Hatlar ve Dış hatlar Gelen Yolcu Salonunda bulunan araç kiralama şirketleri diğer ismi ile Rent A Car şirketlerini görebilirsiniz. Ulaşım ihtiyacınızı Kahramanmaraş havalimanında bulunan Oto kiralama firmalarından araç kiralayarak kolayca halledebilirsiniz.

Kahramanmaraş çevresindeki tarihi ve doğal güzellikleri görmek için Araç kiralama iyi bir tercihtir. Kahramanmaraş Havalimanı Araba kiralama şirketlerinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolayca kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak ulaşım ihtiyacınızı karşılayabilir ve uçaktan indiğiniz andan itibaren bölgede rahat ve kişisel beklentilerinize uygun şekilde yolculuk edebilirsiniz. Uçaktan indikten sonra araç kiralama işlemleri 10 dakikadan fazla zamanınızı almaz ve yolcuğunuza devam edebilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı'nda ve Kahramanmaraş merkezde bulunan araç kiralama şirketlerini telefonla arayarak veya web adreslerini ziyaret ederek kolayca araç rezervasyonunuzu yaptırabilir veya araçları kiralayabilirsiniz.

İyi ve Mutlu Yolculuklar...

Kahramanmaraş Havalimanı, Kahramanmaraş Merkez de bulunan Rent A Car Şirketleri, Kahramanmaraş Havaalanı Kiralık Araç Şirketleri Telefon Numarası ve Kahramanmaraş Havalimanı Araba Kiralama şirketleri Web adresleri


KAHRAMANMARAŞ ENTERPRİSE RENT A CAR

Kahramanmaraş Havalimanı Enterprise rent a car

Kahramanmaraş Enterprise rent a car Telefon Numarası:

0535 714 82 32


Kahramanmaraş Havalimanı carfleet rent a car/araba kiralama

Carfleet Car Rental/ Rent A Car Kahramanmaraş Havalimanı Telefon Numarası :

0850 840 8 444

www.carfleet.com.tr


garenta kahramanmaraş şehir Rent a Car Kahramanmaraş havaalanı

Garenta Rent A Car Kahramanmaraş Havalimanı

0549 644 47 46

www.garenta.com.tr

Kahramanmaraş Havaalanı Garenta Araba Kiralama


Kahramanmaraş Havalimanı Danışma Telefon Numarası:

+90 344 236 53 52


Kahramanmaraş  Havalimanı Kahramanmaraş Havaalanı / Kahramanmaraş Airport


Kahramanmaraş Havalimanı Kahramanmaraş Havalimanı, Kahramanmaraş AirportKahramanmaraş Havalimanı - Kahramanmaraş Airport

Kahramanmaraş Havalimanı - Kahramanmaraş Airport Kahramanmaş şehir merkezine 7 km uzaklıktadır. Kahramanmaraş Havalimanı Şehir merkezine oldukça yakındır. kahramanmaraş ili sınırları içerisinde yer almaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı ICAO kodu:LTCN, IATA kodu:KCM olup 37°32`11"N, 36°57`32 "E​ koordinatlarında konumlanmıştır.

Kahramanmaraş Havaalanı Adresi; DHMİ Kahramanmaraş Havalimanı Müdürlüğü : Erkenez Mah. 23009 Sok. Dış Kapı No:14B  Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Havalimanı pisti 2500x45 m boyutlarında ve 400 metresi beton kalan kısmı asfalt kaplamadır. Kahramanmaraş Havaalanı 1996 yılında yılında hava trafiğine açılmıştır. Kahramanmaraş Yeni Terminal Binası 2019 taihinde hizmete girmiştir. Kahramanmaraş Havalimanı İç hatlar terminali yıllık 1 milyon, dış hatlar terminali de 1 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Kendine özgü bir mimariye sahip olan terminal binası günümüz havalimanı standartlarını karşılayan çağdaş bir tesistir.

Terminal Binası toplam büyüklüğü: 2.550 m2'dir. Kahramanmaraş Havalimanı Terminali hem İç hatlar hem Dış hatlar olarak hizmet vermektedir.

Kahramanmaraş Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar terminalinde: Cafe/Restaurant, Büfe Satış Standı, Araç Kiralama Şirketi Ofisi, Sağlık Birimi, THY, Anadolujet, Pegasus ve Havaş firmalarına ait ofisler bulunmaktadır.

Kahramanmaraş Havalimanı'nda 430 Araçlık genel, 33 araçlık VIP Otopark alanı hizmet vermektedir.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Kahramanmaraş Havalimanı Araba Kiralama, Kahramanmaraş Havalimanı Araç Kiralama Telefon Numarası, Kahramanmaraş Havalimanı Oto kiralaama iletişim, Kahramanmaraş Havalimanı Araç Kiralama, Kahramanmaraş Havalimanı Rent A Car, Kahramanmaraş Havalimanı Car Rental, maras haavalani arac kiralama, Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım, Kahramanmaraş Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri, Kahramanmaras Havaalani arac kiralama, kahramanmaraş havalimani araba kiralama, Kahramanmaraş Havalimanı Bilgileri....Kahramanmaraş AIRPORT MAP


Kahramanmaraş Havalimanı Haritası
Kahramanmaraş Airport map
KAHRAMANMARAŞ HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 344 236 53 52KAHRAMANMARAŞ HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Kahramanmaraş Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Kahramanmaraş Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri Hizmet vermemektedir..

Kahramanmaraş Havaliman'ından Şehir Merkezine gitmek için Kahramanmaraş Belediyesi Havalimanı Otobüsünü kullanarak rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Kahramanmaraş Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin KAHRAMANMARAŞ HAVALİMANI OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Belediye Otobüsü :

Kahramanmaraş Havalimanında Belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Kahramanmaraş Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Kahramanmaraş Havalimanı'na karşılıklı olarak Kahramanmaraş Belediyesi Havaalanı Otobüsleri Hizmet vermektedir. Ayrıca Havaalanından Elbistan'a ve yine Elbistan'dan da Havaalanına karşılıklı olarak ta Minibüsler bulunmaktadır.

Kahramanmaraş Havalimanı Otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Kahramanmaraş Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin KAHRAMANMARAŞ HAVALİMANI OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havaalanı Taksi :

Kahramanmaraş Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Kahramanmaraş Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin KAHRAMANMARAŞ HAVALİMANI TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Kahramanmaraş Havaalanı Taksi / Kahramanmaraş Airport TaxiKahramanmaraş Havalimanı Taksi/Kahramanmaras Airport Taxi


Kahramanmaraş Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Kahramanmaraş Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın HAVALİMANI KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

kahramanmaraş havalimanı araç kiralama, oto kiralamaKahramanmaraş Havalimanı Araç/Oto/Araba Kiralama / Kahramanmaras Airport Rent A Car

Kahramanmaraş Havaalanı Otopark :

Kahramanmaraş Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Kahramanmaraş Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Kahramanmaraş Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Kahramanmaraş Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin HAVALİMANI OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye