havalimanlari.net / İstanbul Havalimanı

İSTANBUL YENİ HAVALİMANI TRANSFER ŞİRKETLERİ
ISTANBUL NEW AIRPORT TRANSFER COMPANIES

İstanbul Havalimanı Transfer, İstanbul Havalimanı Transfer Şirketleri, İstanbul Havalimanı Transfer Firmaları, İstanbul Havalimanı Transfer Şirketleri iletişim, İstanbul Havalimanı Transfer Shuttle, Taksim İstanbul Havalimanı Transfer, Beşiktaş İstanbul Havalimanı Transfer, İstanbul Havalimanı Transfer Hizmetleri ile ilgli ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz. İyi Yolculuklar..

İstanbul Havalimanı (IST)
Istanbul Airport (IST)

İstanbul Yeni Havalimanı Telefon numarası

İstanbul Havalimanı Telefon Numarası
444 1 442

Resmi Web Sitesi :
İstanbul Havalimanı | iGA

İSTANBUL YENİ HAVALİMANI TRANSFER ŞİRKETLERİ VE TRANSFER İLETİŞİM BİLGİLERİ
ISTANBUL NEW AIRPORT TRANSFERS COMPANIES

Güncelleme:23.01.2024


İstanbul Yeni Havalimanı Transfer Şirketleri
İstanbul Havalimanı Transfer Şirketleri İletişim Bilgileri

İstanbul Yeni Havalimanında ulaşım hizmetlerini transfer firmaları aracılığı ile sağlayabilirsiniz. İstanbul Havaalanı Ulaşım; Sizlere hizmet verebilecek Transfer Şirketlerine aşağıdaki telefon numaralarından kolayca erişebilirsiniz.

Yolculuğunuzdan önce; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda, İstanbul yeni Havalimanıı'nda veya yakınında hizmet veren Transfer Şirketlerini telefonla arayarak rezervasyon yaptırabilir ve güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

İyi yolculuklaR...


İstanbul Yeni Havalimanı Transfer Şirketlerinin Telefon Numaraları ve Web adresleri aşağıda gösterilmiştir.

İSTANBUL VİP TRANSFER

İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı Transfer

İSTANBUL VİP TRANSFER, İstanbul Yeni Havalimanı'ndan ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Adapazarı, Sakarya, Taksim, Kadıköy, Avrupa yakası, Anadolu Yakası, Beşiktaş'a ve İstanbul'da birçok noktaya konforlu araçlarla Havalimanı transferi sağlamaktadır.

Özellikle bu pandemi sürecinde insanların toplu ulaşım araçlarından uzak durduğu ve alternatif olarak tercih edebileceği havalimanı İstanbul Vip Transfer araçlarını kullanabilirler. Son model ve içi tam teşekküllü dizayn edilmiş genellikle Mercedes Vito tarzı araçlarla hizmet vermektedir. Fiyat olarak neredeyse taksi ayarında fakat konfor ve güvenlik açısından son derece üst düzeyde olan bu Vip araçlar sizi evinizden, otelinizden yada bulunduğunuz konumdan alıyor uçağınıza yetişecek şekilde havalimanına güvenle bırakmaktadır. İstanbul VİP Transfer size bir telefon kadar yakındır.

Ayrıca İstanbul Vip Transfer araçlarının tüm belgeleri mevcut olup hijyen bakımından son derece temiz olup belediyece her hafta dezenfekte edilerek sertifikalandırılmaktadır.

Detaylı fiyat bilgisi ve rezervasyon yapmak için linki tıklayınız :İstanbul VİP Transfer

İSTANBUL VİP TRANSFER Telefon Numarası : +90 505 587 70 06


ASİL TANRIVERDİ TURİZM

İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı Asil Tanriverdi Turizim Transfer

ASİL TANRIVERDİ TRANSFER, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Adapazarı, Sakarya, Taksim, Kadıköy, İstanbul Yeni Havalimanı, Beşiktaş'a ve İstanbul'da birçok noktaya konforlu araçlarla Havalimanı transferi sağlamaktadır.
Telefon Numarası : +90 532 739 82 77

ASİL TANRIVERDİ TRANSFER web adresi :asiltanriverdi.com.tr


TRANSFER 212

İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı Transfer

Transfer 212 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Telefon Numarası :

+90 212 909 2 212

Transfer 212 Web Sayfası: transfer212.com


ALANTRANSFER

İstanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı Transfer

AlanTransfer Telefon Numarası :

+90 (216) 688 55 88

Alantransfer Web Sayfası: alantransfer.com/

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


İstanbul Yeni Havalimanı'na Nasıl Gidilir? İstanbul Havalimanı Ulaşım


İstanbul Havalimanı'ndan Taksim'e Nasıl Gidilir?
İstanbul Havalimanı'ndan Kadıköy'e ve Kadıköy'den İstanbul Havalimanı'na Nasıl Gidilir?
İstanbul Havalimanı'ndan Esenler Otogarına nasıl gidilir?
İstanbul Havalimanı'ndan Beşiktaşa Nasıl Gidilir?
İstanbul Havalimanı'ndan Başakşehire Nasıl Gidilir?
İstanbul Havalimanı'ndan Arnavutköy'e Nasıl Gidilir?
İstanbul Havalimanı'ndan Sabiha Gökçen'e Pendik'e Nasıl Gidilir?
İstanbul Havalimanı'ndan SultanAhmete Nasıl Gidilir?
İstanbul Havalimanı'ndan Yenikapı İDO'ya Aksaray'a Nasıl Gidilir?
İstanbul Havalimanı'ndan TÜYAP fuar merkezine Nasıl Gidilir?
İstanbul Havalimanı'ndan Bakırköy'e Nasıl Gidilir?


Aksaraydan İstanbul yeni Havalimanı'na Nasıl Gidilir?
Hacıosman'dan İstanbul yeni Havalimanı'na Nasıl Gidilir?
Halkalı'dan İstanbul yeni Havalimanı'na Nasıl Gidilir?
Bahçeşehir'den İstanbul yeni Havalimanı'na Nasıl Gidilir?
Alibeyköy Cep Otogarı'ndan İstanbul yeni Havalimanı'na Nasıl Gidilir?
Kemerburgaz'dan İstanbul yeni Havalimanı'na Nasıl Gidilir?
Mahmutbey Metro'dan İstanbul yeni Havalimanı'na Nasıl Gidilir?
Mecidiyeköy'den İstanbul yeni Havalimanı'na Nasıl Gidilir?
Sancaktepe'den İstanbul yeni Havalimanı'na Nasıl Gidilir?
Sarıyer'den İstanbul yeni Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

İSTANBUL HAVALİMANI-HAVALANI (ISL)
İSTANBUL AIRPORT (ISL)

İstanbul Havalimanı (IATA: IST, ICAO: LTFM), Türkiye'nin İstanbul şehrine hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Şehrin Avrupa Yakası'nda, Karadeniz kıyısındaki Tayakadın ile Akpınar köyleri arasındaki yer almaktadır Arnavutköy Sınırları içerisindedir. İstanbul Yeni Havalimanı 29 Ekim 2018'de açılmıştır. Tüm aşamaları tamamlandığında 76,5 km2 alana yıllık 150 milyon yolcu kapasiteye çıkarılabilen terminali ile birbirinden bağımsız altı (6) pisti olacak şekilde hizmet vermesi planlanmaktadır. Havalimanı tamamlandığında adı İstanbul Havalimanı olarak açıklanmıştır. İstanbul Yeni Havalimanı İGA (İstanbul Grand Airport) tarafından işletilmektedir.

Ana terminal binasının büyüklüğü 1,3 milyon m2'dir.

istanbul yeni havalimanıİstanbul Yeni Havalimanı - Istanbul New Airport

istanbul yeni havalimanıİstanbul Yeni Havalimanı - Istanbul New Airport


havalimanlari.net ekibi, Sizlere İyi Yolculuklar diler...

Önemli: havalimanlari.net, Bu sitede yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

İstanbul Havalimanı Transfer, İstanbul Havalimanı Transfer Şirketleri Telefon Numarası, İstanbul Havalimanı Transfer Ulaşım, İstanbul Havalimanı Transfer Firmaları, İstanbul Havalimanı taksim transfer, İstanbul Havalimanı Transfer iletişim, telefon no, Transfer İstanbul Havalimanı, İstanbul Havaalanı Beşiktaş Transfer Şirketleri, İstanbul Havalimanı Transfer Servis kuruluşları, İstanbul Havalimanı Bilgileri....İSTANBUL HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI

444 1 442İSTANBUL HAVALİMANI ULAŞIM VE OTOPARK BİLGİLERİ

İstanbul Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, İstanbul Havalimanı'na Ulaşım imkanı ile ilgili bilgileri bu sayfada bulabilirisiniz. İstanbul Havalimanı'na Havaist Otobüsleri, İETT Otobüsleri ve Ticari Taksiler ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bu toplu taşıma araçları uçak kalkış ve geliş saatlerine göre hizmet vermektedir.

İstanbul Havalimanı'ndan Havaist Otobüsleri ile Taksim, Beşiktaş, Zincirlikuyu Metrobüs, 4. Levent Metro, Yenikapı İDO, Bakırköy İDO, Yenibosna Kuleli, Başakşehir Metrokent, Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Hasdal, Göktürk Emniyet Amirliği, İstanbul Atatürk Havalimanı'na,TÜYAP, Beylikdüzü-Cumhuriyet, Beylikdüzü Marmara Park, Bahçeşehir-Merkez, Kozyatağı-Metro, Ümraniye-Tepeüstü ve Kavacık Köprüsü'ne gidebilir ve Havalimanı'na dönüşlerinizde de Havaist Otobüslerini kullanabilirsiniz. İstanbul Havalimanı HAVAİST Otobüslerinin Hareket Saatlerini, Güzergahını, Duraklarını ve Bilet Fiyatlarını HAVAİST OTOBÜS sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı'ndan İETT OTOBÜS Hatlarını Kullanarak Fuar Merkezi, Yenibosna, Ataköy, Bahçelievler, Bakırköy İncirli, Zeytinburnu, Merter, Otogar, Bayrampaşa Maltepe, Aksaray ve Yenikapı'ya gidebilir ve Havalimanı'na dönüşlerinizde de İETT OTOBÜS hattını kullanabilirsiniz. İstanbul İETT OTOBÜS Hattının Hareket Saatlerini, Güzergahını, Duraklarını ve Bilet Fiyatlarını İETT OTOBÜS hattı sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı'nda hizmet veren taksiler ile günün 24 saati hizmet alabilirsiniz. İstanbul Havalimanı Taksileri ile İstanbul her noktasına kolayca gidebiilirsiniz. Havalimanı Taksi Ücretlerini ve İletişim bilgilerini TAKSİ sayfamızdan öğrenebilirsniz....

İstanbul Havalimanı'nda pek çok araç kiralama diğer adıyla Rent A Car şirketlerini ofisleri bulunmaktadır. İstanbul Havalimanı'ndaki Araç Kiralama Şirketlerinden Bütçenize ve isteğinize uygun araçları anında kiralayabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. İstanbul Havalimanı Oto Kiralama Şirketlerini ve İletişim bilgilerini RENT A CAR sayfamızdan öğrenebilirsİniz....

İstanbul Havalimanı'nda açık ve kapalı otoparklardan yaralanabilir Aracınızı güvenle park edebilirsiniz. İstanbul Havalimanı Otopark Ücretlerini ve İletişim bilgilerini OTOPARK sayfamızdan öğrenebilirsİniz....


İSTANBUL HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER

İstanbul Airport Havalimanı
İstanbul Havalimanı / Istanbul International Airport


İstanbul Havalimanı İç ve Dış Hatlar Terminali
İstanbul Havalimanı İç ve Dış Hatlar Terminali


İstanbul Havalimanı İç Hatlar Terminali / İstanbul Airport Domestic Terminal


Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


------------------www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye