havalimanlari.net / Erzincan Havalimanı

Erzincan Havalimanı

Güncelleme:11.02.2024

TÜRK bayrağı Erzincan Havalimanı (ERC)
Erzincan Airport (ERC)

Erzincan Havalimanı telefon no Erzincan Havalimanı
Telefon no

+90 446 226 21 06 
Resmi Web Sitesi:
 Erzincan Havalimanı Müdürlüğü

ERZİNCAN HAVALİMANI-HAVALANI İÇ VE DIŞ HATLAR UÇUŞ BİLGİLERİ:
ERZİNCAN AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Erzincan Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Erzincan Havalimanından kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Erzincan Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Erzincan Havalimanı Uçuşlar, Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Erzincan Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Erzincan Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Erzincan Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri. Erzincan Havaalanı Uçuşlar. Erzincan Havaalanı Uçak saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya DHMİ Erzincan Havalimanı Müdürlüğü'nden öğrenebilirsiniz.

Erzincan (ERC) Havalimanı'na İniş yapan ve Erzincan (ERC) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Erzincan (ERC) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Erzincan (ERC) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.Erzincan Havalimanı Havalimanı İç Hatlar ve Dış HatlarErzincan Havalimanı Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri İlgili Havayolu Şirketini veya Terminal İşletmesini telefonla arayarak veya web sitesi aracılığıyla ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

ERZİNCAN HAVALİMANI
ERZINCAN AIRPORT

1988 yılında açılan Erzincan Havalimanı halen sivil ve askeri hava trafiğine hizmet vermektedir. Şehir Merkezine uzaklığı 9 km 'dir. Yoğurtlu Beldiyesi yakınında kurulu bulunmaktadır. Coğrafi koordinatı 39°42`47"N, 39°31`14"E olup 3000x45 m boyutlarında piste (11/29) sahiptir.

Yeni terminal binası, 05 Mart 2011 tarihinde hizmet vermeye başlamış olup toplam alan 27.132 m² dir. Havalimanında yeni iç ve dış hatlar terminal binasının hizmete girmesiyle yolcu terminalinin yıllık yolcu kapasitesi 3.000.000 yolcuya çıkmıştır. Resimlerde de görüleceği gibi oldukça hoş ve modern bir rmimariye sahiptir. Yüksek Mimar Yakup Hazan tarafından tasarlanmıştır. Terminal binasında cam ve çeliğin uyumunu görebilirsiniz.

Erzincan  Havalimanı

Erzincan Havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu ulaşımı; Otobüs, HAVAŞ ve taksi ile sağlanmaktadır.

Erzincan havalimanı Otobüs ve Taksilerle ilgili detaylı bilgiyi sitemizin Erzincan Havalimanı Otobüs, Erzincan Havalimanı Havas ve Erzincan Havalimanı Taksi sayfalarından edinebilirsiniz.

Erzincan Havalimanında 334 araç ve 11 Otobüs kapasitesine sahip açık otopark bulunmaktadır. Otopark alanı terminal binasının hemenönündedir. Güncel Otopark ücretlerini otopark sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

İyi YolculuklaR....

Reklam ve İletişim için : info@havalimanlari.netERZİNCAN AIRPORT MAP


Erzincan Havalimanı Haritası
Erzincan Airport Map


Erzincan Havalimanı - Erzincan Airport

Erzincan Havalimanı
Kayıp ve Buluntu Eşya
ERZİNCAN HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 446 226 21 06
ERZİNCAN HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


Erzincan Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri Ofisleri
Erzincan Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri Ofisleri

Erzincan Havalimanı Kİralık Araç Rent A Car Firmaları Ofisleri
Erzincan Havalimanı Rent A Car Ofisleri


Erzincan Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Erzincan Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarErzincan Havalimanı İniş Anı GörüntüsüÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
Instagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye