havalimanlari.net / Denizli Çardak Havalimanı

Denizli Çardak Havalimanı

TÜRK bayrağı
Denizli Çardak Havalimanı (DNZ)
Denizli Cardak Airport (DNZ)

Denizli Çardak Havalimanı telefon no Denizli Havalimanı Telefon Numarası
+90 258 846 11 39 
Resmi Web Sitesi
Denizli Havalimanı Başmüdürlüğü

DENİZLİ ÇARDAK HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA, RENT a CAR ŞİRKETLERİ İLETİŞİM
Denizli Cardak Airport Rent a Car Companies

Güncelleme:03.03.2024


Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri İletişim Bilgileri:

Denizli Çardak Havalimanında İç Hatlar Gelen Yolcu ve Dış Hatlar Gelen Yolcu Salonunda birçok Araç Kiralama Şirketlerinin Ofisleri Bulunmaktadır. Denizli Çardak Havalimanı araç kiralama şirketleri 24 saat açıktır. Gelen Yolcu salonu çıkışında kolayca ulaşabileceğiniz noktadadır.

Denizli Çardak Havalimanı Rent A Car Şirketlerinden bütçenize ve keyfinize uygun araçları kiralayabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Oto Kiralama Şirketlerinin Telefon Numaraları ve Denizli havalimanı rent a car firmalrı Web adresleri aşağıda gösterilmiştir.


 


Denizli Çardak Havalimanı Araç KiralamaDenizli Çardak Havalanı Araç Kiralama Şirketleri Ofisleri

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


Denizli AIRPORT MAP


Denizli Havalimanı Haritası
Denizli Airport Map

Denizli Çardak Havalimanı - Airport Kayıp eşya

Denizli Havalimanı Kayıp ve Buluntu Eşya
DENİZLİ ÇARDAK HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 258 846 11 39


Denizli Çardak Havalimanı Taksi Ücreti Denizli Çardak Havalanı Taksi Kooperatifi Ücretleri

DENİZLİ ÇARDAK HAVALİMANI
Denizli Airport

Denizli Çardak Havalimanı aralıksız seferleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Havalimanından İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanına birçok seferler düzenlenmektedir. Havalimanına Gelen Ve Giden Uçakların anlık uçuş durumunu Uçuş Bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Airport  (IATA Kodu: DNZ,  ICAO Kodu:LTAY) Denizli Çardak ilçesinde yer alan sivil/askeri kategorideki bir havalimanıdır. Çardak ilçesi sınırlarındadır. Çardak İlçesine 5 km Denizli'ye 63 km uzaklıktadır. 1991 yılında sivil uçuşlara açılmıştır. 23 Nisan 2008 tarihinde 18.739 m2 ve 2.200.000 yolcu kapasiteli oldukça modern ve kullanışlı yeni Terminal binası hizmete girmiştir. Denizli Havalimanının pisti asfalt kaplama olup, uzunluğu 3.000 metre genişliği ise 45 metredir.

Denizli Çardak Havalimanı İç hatlar ve Dış hatlar terminali olarak tek bir terminal binası içerisinde hizmet vermektedir. Terminal binasının toplam alanı 18.739 m²'dir. Denizli Havalimanı Terminal içerisinde büfe, restaurant, cafe-bar, araç kiralama ofisleri , sabit telefon makinaları ve bankamatikler bulunmaktadır.

Denizli Çardaka Havalimanı'ndan Denizli'ye ulaşım Baytur Servis Otobüsleri, taksi, araç kiralama (rent a car) ve havaalanı yolcu servisleri ile sağlanmaktadır. Baytur Otobüsleri Havalimanı ile Denizli Şehir merkezi arasında yolcu taşımacılığı yapmaktadır.


Denizli Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine ve diğer ilçelere ulaşım imkânlarını ve otopark ücretlerini sitemizin ulaşım ve otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

Denizli ÇARDAK HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


Denizli Çardak Havalimanı İç Hatlar
Denizli Havalimanı İç Hatlar


Denizli Çardak Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Denizli Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarDenizli Çardak HavalimanıÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye