Çanakkale Havalimanı Havaalanı Airport

Çanakkale Havalimanı (CKZ)
Çanakkale Airport (CKZ)

Çanakkale  Havaalanı Telefon Numarası

Çanakkale Havalimanı
Telefon Numarası

+90 286 213 10 21


Resmi Web Sitesi

Çanakkale Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:04.01.2024Çanakkale Havalimanı-Havaalanı Otobüs, Havaalanı Otobüsü Ç8 Güzergahı


Çanakkale Havaalanı Ç8 Otobüs / Çanakkale Airport BusÇanakkale Havaalanı Otobüs / Canakale Airprot Otobüs

ÇANAKKALE HAVALİMANI-HAVAALANI OTOBÜS, OTOBÜS GÜZERGAHI, OTOBÜS HAREKET SAATLERİ
ÇANAKKALE AIRPORT AIRPORT PUBLIC BUS SHUTTLE

Çanakkale Havaalanı Otobüs Çanakkale Havaalanı Otobüs


Çanakkale Havalimanına Ulaşımlarınız da Halk Otobüslerini kullanabilirsiniz. Çanakkale Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Çanakkale Havalimanı'na karşılıklı olarak Ç8 Otobüsleri Hizmet vermektedir. Ç8 Otobüslerine Havalimanı Giriş Nizamiyesinin hemen karşısındaki duraktan binebilirsiniz. Ç8 otobüslerine çıkışta AVM tarafından yani çıkışta sizin sol tarafınızdan gelen otobüse binerseniz Şehir Merkezine, Çarşı ve İskele'ye kolayca ulaşabilirsiniz,

Çanakkale Havalimanı Ç8 Havalimanı Otobüsleri Güzergahı:

Çanakkale Havalimanı'ndan Ç8 İskele-Havalimanı-Sanayi-Fakülte arasında çalışan otobüsler ile Devlet Hastanesine, Saat Kulesine, İskeleye, Sanayiye, Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okuluna, Valiliğe ve Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Ç8 Havaalanı Otobüsleri Güzergahı:
NUSRAT YURDU-İSKELE-KÖPRÜBAŞI-HAVA LİMANI-İLAHİYAT FAKÜLTESİ ADLİYE-SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ-TERZİOĞLU KAMPÜSÜ

Çanakkale Havalimanı Ç8 Otobüsleri Hareket Saatleri :

Hafta İçi Hareket Saatleri:

Nusret Yurdu İlk kalkış Saati: 07:25
Nusret Yurdu Son kalkış saati: 23.00,

Çanakkale Ç8 Havalimanı otobüslerinin Güncel Kalkış Saatlerini, Güzergahlarını ve Ayrıntılı bilgileri Aşağıdaki Linkten kolayca Öğrenebilirsiniz.
Ç8 Otobüsleri hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin : Tıklayınız.......

Çanakkale Havalimanı Ç8 Otobüsleri Bilet Ücreti:

Tam Bilet: 9,00 TL
Öğrenci bileti: 5,00 TL
Çanakkele Otobüslerinde kent kart kullanılmaktadır. Peşin para geçmemektedir. Kent Kartları Yükleme noktalarından temin edebilirsiniz. Havalimanı yakınlarında kent kart yükleme noktası bulunmamaktadır. Yolculardan rice ederseniz sizlere yardımcı olacaklardır. İyi Yolculuklar...

Çanakkale Belediyesi Otobüs Hizmetleri ve Araç Takip Merkezi Telefon Numarası:

+90 286 217 58 90

Çanakkale Belediyesi İletişim:

444 17 17Çanakkale Havalimanı/Çanakkale Airport
Çanakkale Havalimanı / Canakkale Airport


Çanakkale Havaş Durağı
Taksi Çanakkale Havaalanı / Çanakkale Airport Taxi


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Çanakkale Havalimanı Otobüs telefon Numarası, Havaalanı otobüs iletişim, Çanakkale Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Çanakkale Havalimanı Otobüs Saatleri,Çanakkale Havalimanı Otobüs Sefer Saatleri, Çanakkale Havalimanı Otobüs hareket saatleri, Çanakkale Havalimanı Otobüs Seferleri, Çanakkale Havalimanı uçuş bilgileri, Çanakkale havaalanı uçuş bilgisi, Havaalanı otobüs, Çankkale Havalimanı Ç8 otobüs ücreti, Çanakkale Havalimanı Bilgileri....ÇANAKKALE AIRPORT MAP


Çanakkale Havalimanı Haritası
Çanakkale Airport map
ÇANAKKALE HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 286 213 10 21Çanakkale HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Çanakkale Havalimanı Şehir Merkezine 2 km mesafededir. Nerdeyse Şehrin ortasında sayılacak kadar şehir merkezindedir. Yürüyerek 20 - 25 dakika içerisinde Şehrin kalbinde olursunuz. Çanakkale Havalimanı'na Ulaşım için diğer seçenekleri aşağıda bulabilirsiniz.

" havalimanlari.net ", Sizlere İyi Yolculuklar Diler...Çanakkale Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Çanakkale Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermemektedir.

Çanakkale Havaliman'ından Belediye Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine, İskeleye, Devlet Hastanesine, Otogara, rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Çanakkale Havaalanına Ulaşım sağlayan Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Çanakkale Havaalanı Otobüs Çanakkale Havaalanı Otobüs

Çanakkale Havalimanı Belediye Otobüsü :

Çanakkale Havalimanına Ulaşımlarınız da Halk otobüslerini kullanabilirsiniz. Çanakkale Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Çanakkale Havalimanı'na karşılıklı olarak Ç8 Otobüsleri Hizmet vermektedir. Ç8 Otobüslerine Havalimanı Giriş Nizamiyesinin dışındaki duraktan binebilirsiniz

Çanakkale Havalimanı'ndan Ç8 İskele-Havalimanı-Sanayi-Fakülte arasında çalışan otobüsler ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Çanakkale Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Havaalanı Taksi :

Çanakkale Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Çanakkale Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Çanakkale Havaalanı Taksi / Çanakkale Airport Taxi


Çanakkale Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Çanakkale Havalimanı'na Gelen yolcu Salonlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmaları bulunmamaktadır.

Çanakkale Havalimanında hemen karşısında ve yakın çevresinde bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Çanakkale KİRALIK ARAÇ sayfasındadır....

Çanakkale Havaalanı Otopark :

Çanakkale Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Çanakkale Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Çanakkale Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Çanakkale Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye