Adıyaman Havalimanı Havaalanı Airport

Adıyaman Havalimanı (ADF)
Adıyaman Airport (ADF)

Adıyaman  Havaalanı Telefon Numarası

Adıyaman Havalimanı Telefon Numarası

+90 332 239 13 43


Resmi Web Sitesi
Adıyaman Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:01.01.2024

Adıyaman Havalimanının bulunduğu şehir: Adıyaman
Adıyaman Havalimanı Şehre Uzaklığı: 22 kilometre
Adıyaman Havalimanı Coğrafi Koordinatları: 37°43`51"N, 38°28`08"E
Adıyaman Havalimanı Hizmete giriş yılı: 1988
Adıyaman Havalimanı Havaalanı Statüsü: Sivil
Adıyaman Havalimanı Saat Dilimi: Europe/Istanbul (GMT +2:00)
Adıyaman Havalimanı ICAO KODU: LTCP
Adıyaman Havalimanı IATA KODU: ADF
Adıyaman Havalimanı Pist(05/23): 2500x45 m
e-posta: infoadiyaman@dhmi.gov.tr

ADIYAMAN HAVALİMANI

1998 yılında faaliyete geçen Adıyaman Havalimanı toplamda 23780 m2 büyüklüğe sahip terminal binası ile hizmet vermektedir. Coğrafi koordinatları 37°43`56"N, 38°28`09"E olan havalimanı yıllık 2 Milyon yolcu kapasitesine sahip bir havalimanıdır. Adıyaman Havalimanı 7/24 CCTV kamera sitemi ile izlenmekte olup, güvenlik kontrolü ise en iyi şekilde yapılmaktadır. Gelen yolcuların bagajlarını almaları için geliş salonunda 2 tane bagaj alım konveyörü bulunmaktadır.
Adıyaman Havalimanı sadece iç hatlar terminali olarak hizmet vermektedir. Terminal binası çıkabilecek yangın tehlikesine karşı yangın algılama ve yangın ihbar sistemi ile korunmaktadır. Ayrıca, terminal binası içinde namaz kılmak isteyen yolcular için Mescit’de bulunmaktadır. Havalimanına ulaşım ise oldukça kolaydır. İster yolcu servisleri ile, ister taksi ile, isteseniz de araç kiralama firmalarından kiralayacağınız araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Adıyaman Havaalanı rakımı ise 673 metredir. 295 otomobil, 5 otobüs ve 7 minibüs kapasitesine sahip otoparkı ve 5 uçak kapasiteli Apronu ile kaliteli hizmet vermektedir.


ADIYAMAN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Adıyaman Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Adıyaman Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Adıyaman Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Adıyaman Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Adıyaman Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Adıyaman Havaalanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Adıyaman Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Adıyaman Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Adıyaman Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Adıyaman (ADF) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Adıytaman (ADF) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....


Adıyaman Havaalanı
Adıyaman Havaalanı / Adıyaman Airport

 

Adıyaman HavaalanıAdıyaman Havaalanı / Adıyaman Airport

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri Havaş otobüs Servisini telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Adıyaman Havalimanı Telefon Numarası, Adıyaman Havalimanı iletişim, Adıyaman Havalimanı Ulaşım, Adıyaman Havalimanı Otopark Bilgileri, Adıyaman Havalimanı IATA kodu, Adıyaman Havalimanı ICAO kodu, Adıyaman Havalimanı statüsü, Adıyaman Havalimanı Coğrafi koordinatları, Adıyaman Havaalanı iletişim, Adıyaman Havalimanı pist uzunluğu, Adıyaman Havalimanı uçuş bilgileri, Adıyaman havaalanı uçuş bilgisi, Yer hizmetleri kuruluşları, Adıyaman Havalimanı Bilgileri....ADIYAMAN AIRPORT MAP

Adıyaman Havalimanı Haritası
Adıyaman Airport map
Adıyaman HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 416 244 22 12


ADIYAMAN HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Adıyaman Havalimanı, Adıyaman Şehir Merkezine 22 km uzaklıkta bulunmaktadır. Adıyaman Havalimanı Ulaşım bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. "havalimanlari.net" Sizlere İyi YolculuklaR diler..

Adıyaman Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Adıyaman Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermemektedir. Adıyaman Havalimanına gidiş ve gelişlerinizde VEKA TURİZM TAŞIMACILIK firmasına ait Havalimanı Yolcu Servis Otobüslerinden yararlanabilirsiniz.

Adıyaman Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin Adıyaman HAVALİMANI OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

AdıyamanHavaalanı Yolcu ServisiHavaalanı Yolcu Servisi Adıyaman Havaalanı

Adıyaman Havalimanı Otobüsü :

Adıyaman Havalimanı'nda VEKA TURİZM firmasına ait Havalimanı otobüsleri hizmet vermektedir. ADIYAMAN Şehir Merkizin'den Adıyaman Havalimanı'na karşılıklı olarak VEKA TURİZM Havalimanı Otobüsleri çalışmaktadır

Adıyaman Havalimanı Yolcu Servisleri ile Adıyaman Şehir Merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Adıyaman Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Adıyaman HAVLİMANI OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Havaalanı Taksi :

Adıyaman Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminalii yolcu çıkışının önünden uçak saatlerine göre hizmet vermektedir. Adıyaman Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Adıyaman Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin ADIYAMAN HAVALİMANI TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Adıyaman Havaalanı Taksi / Adıyaman Airport Taxi


Adıyaman Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Adıyaman Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Adıyaman Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın ADIYAMAN HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA Sayfasındadır....

Adıyaman Havaalanı Otopark :

Adıyaman Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Adıyaman Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Adıyaman Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Adıyaman Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin Adıyaman Havalimanı OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site HaritasıAntalya / Türkiye