Elazığ Havalimanı Havaalanı Airport

Elazığ Havalimanı (EZS)
Elazığ Airport (EZS)

Elazığ  Havaalanı telefon Numarası

Elazığ Havalimanı
Telefon Numarası

+90 424 255 14 10


Resmi Web Sitesi

Elazığ Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:23.01.2019ELAZIĞ HAVALİMANI-HAVAALANI OTOPARK, OTOPARK ÜCRETİ, TELEFON NUMARASI
ELAZIG AIRPORT PARKING


Elazığ  Havalimanı Otopark
Elazığ Havaalanı Otoparkı / Elazig Airport Parking


Elazığ Havalimanı Otopark, Elazığ Havalimanı Otopark Ücreti, Elazığ Havaalanı Otoparkı, Elazığ Havaalanı 2018 yılı Otopark ücreti, Elazığ Havalimanı Otopark ücreti ne Kadar?'

Elazığ Airport Parking, Elazığ Airport Car Park fee, Elazığ Airport 2018 parking fee, How much is Elazig Airport Parking Price?


Elazığ Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri sunulmaktadır.

Elazığ Havalimanı yolcu otoparkı geniş araç kapasitesine sahiptir.

Bu otopark alanları konumu itibariyle İç hatlar terminalinin hemen karşısındadır. Ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için özel otopark alanları mevcuttur.

Elazığ Havalimanı otopark ücretleri (2019) aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından ve web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Otopark Ücretlendirme Tarifesi - 2019
Sıra No ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ / SAAT (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
1 Otomobil, Pikap, Minibüs 8,50 9,50 12 17 24
2 Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 9,50 11,50 17 24 32
3 Motor, Motosiklet 4 5,50 6 9 11,50

Sıra No Aylık Personel Otopark Abonman Ücretleri Ücreti (TL)
1 Otomobil, Pikap, Minibüs 66
2 Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet  
3 Motor, Motosiklet 60
4 Şirket Kiracısı,Taksi İşletmeleri ve Nakliyeciler;Havalimanında görevli Personel/Personel Servis Araçları  

Elazığ Havalimanı Otoparkı, araç sahiplerine güvenli, konforlu ve rahat park alanını sunmaktadır.

 

Elazığ Havalimanı Otopark Bilgi Telefon No:

+90 424 255 14 10Elazığ Havalimanı Havaalanı Otopark ücreti

Elazığ Havalimanı Havalimanı Otopark

Elazığ Havalimanı Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Otoparkı

 

 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Elazığ Havalimanı telefon Numarası, iletişim, Elazığ Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Elazığ Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Elazığ Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Elazığ Havalimanı iletişim, Elazığ Havalimanı pist uzunluğu, Elazığ Havalimanı uçuş bilgileri, Elazığ havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Elazığ Havalimanı Bilgileri....ELAZIG AIRPORT MAP


Elazığ Havalimanı Haritası
Elazığ Airport map
ELAZIĞ HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 424 255 14 10ELAZIĞ HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Elazığ Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Elazığ Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Elazığ Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Elazığ Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Elazığ Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Elazığ Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Elazığ Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Elazığ Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilirsiniz..

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye