havalimanlari.net

Van Ferit Melen Havalimanı

VAN FERİT MELEN HAVALİMANI
فرودگاه وان, VAN FERIT MELEN AİRPORT

Güncelleme:25.02.2023

Van Ferit Melen Havalimanı (VAN)
(Van Ferit Melen Airport (VAN)

Van Havalimanı telefon no
Van Ferit Melen Havalimanı Telefon Numarası
+90 432 227 00 01
Resmi Web Sitesi :
Van Ferit Melen Havalimanı Müdürlüğü

VAN FERİT MELEN HAVALİMANI-HAVALANI İÇ VE DIŞ HATLAR UÇUŞ BİLGİLERİ:
اطلاعات فرودگاه پرواز وان / VAN AİRPORT FLIGHT INFORMATION

Van Ferit Melen Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Van Havalimanından kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Van Ferit Melen Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Van Uçuşlar, Van Havalimanı Uçuş Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Van Ferit Melen Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Van Ferit Melen Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Van Ferit Melen Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya DHMİ 'den öğrenebilirsiniz.

Van Ferit Melen Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Havaliman'ından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tablosuna bakabilirsiniz.

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


 


Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


VAN AIRPORT MAP


Van Ferit Melen Havalimanı Haritası
Van Ferit Melen Airport MapVan Ferit Melen Havalimanı - Van Ferit Melen Airport

Van Ferit Melen Havalimanı
Kayıp ve Buluntu Eşya
VAN FERİT MELEN HAVALİMANI TELEFON NUMARASI:

+90 432 227 00 01

 Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım Hizmetleri

Van Ferit Melen Havalimanının Şehir Merkezine yakın olması nedeniyle ulaşım kolaydır. Van Belediyesine ait 351 nolu Otobüs Van Havalimanı iLe şehir merkezi arasında ulaşım hzimeti vermektedir. Sitemizin Van Havaalanı Otobüs sayfasındaayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

Van Havalimanı Terminal binasının hemen çıkışında göreceğiniz, yaklaşık 300 metre ilerdeki, Havalimanı Ana Giriş Nizamiyesinin önünden 30 dk da bir mavi halk otobüsleri geçmektedir. Şehir merkezine giderken ve gelirken bu halk otobüslerini kullanabilirsiniz.

Van Havalimanı Terminal Binasından Havalimanı kavşağı arası mesafe yaklaşık 900 metre olup 10 dakika yürüyüş mesafesindedir. Bu kavşaktan Edremit ve Şehir Merkezi yönüne çok sayıda dolmuş ve Otobüs geçemektedir. Bu araçlarıda kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgileri Sitemizin Otobüs Sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı zamanda Havalimanınan Gelen ve Giden bütün uçuşlara göre hizmet veren Van Ferit Melen HavalimanıTaksi Kooperatifide yolculara hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgiyi telefon Nmarasını ve taksi ücretleri Van Havaalanı Taksi sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

İyi Yolculuklar......

 Van Ferit Melen Havalimanı İç/Dış Hatlar Terminali
Van Ferit Melen Havalimanı İç/Dış Hatlar TerminaliVan Ferit Melen Havalimanı Terminal Binası
Van Ferit Melen Havalimanı Terminal Binası
Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
instagram havaalanlariİnstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye