Çanakkale Havalimanı Havaalanı Airport

Çanakkale Havalimanı (CKZ)
Çanakkale Airport (CKZ)

Çanakkale  Havaalanı Telefon Numarası

Çanakkale Havalimanı
Telefon Numarası

+90 286 213 10 21


Resmi Web Sitesi

Çanakkale Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:01.11.2023Çanakkale Havalimanı (CKZ) Bilgileri

Bulunduğu şehir Çanakkale IATA KODU CKZ
Saat Dilimi Europe/Istanbul (GMT +2:00) ICAO KODU LTBH
Coğrafi Koordinatları 400818.35299N  0262540.53566E Pist(04/22) 2350x45 m.
Havaalanı Statüsü Sivil/Askeri    
Şehre Uzaklık 2 kilometre Hizmete giriş yılı 1995
e-posta infocanakkale@dhmi.gov.tr  

Çanakkale Havaalanı 1995 yılında açılmış olup ulusal ve uluslararası uçuş trafiğine hizmet vermektedir. 2008 yılında yeni Terminal binası hizmete açılmıştır. Yeni Terminal binası toplam büyüklügü 11.400 m2'dir Çanakkale Havalimanı ICAO KODU:LTBH, IATA KODU:CKZ şeklindedir. 2350x45 mt. boyutlarında piste sahiptir.

Çanakkale Havalimanından İstanbul ve Ankara'ya Karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Güncel Uçuş Bilgilerini Aşağıda ve Uçuş Bilgileri sayfamızda görebilirsiniz.

Çanakkale Havaalanı Şehir Merkezine 2 km mesafe olup Ulaşım otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Ulaşım ve Otopark bilgilerini aşağıda görebilirsiniz.

Çanakkale Havaalanı Uçuş Bilgileri / Çanakkale Airport Çanakkale Havaalanı / Canakale Airport


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Uçuşlar Hakkında güncel bilgileri, uçuş saatlerini ve ayrıntılı bilgiyi web adresinden veya aşağıdaki telefon numaralarından öğrenebilirsiniz.

ÇANAKKALE HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Çanakkale Dalaman Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Çanakkale havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz.Çanakkale havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Çanakkale havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz.Çanakkale Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Çanakkale Dalaman Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) öğrenebilirsiniz.

Çanakkale (CKZ) Havalimanı'na İniş yapan ve Çanakkale (CKZ) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Çanakkale (CKZ) Havalimanı Geliş

Flight information is provided by Airportia, and is subject to the Airportia Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Airportia" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Çanakkale (CKZ) Havalimanı Gidiş

Flight information is provided by Airportia, and is subject to the airportia Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Airportia" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


ANADOLUJET Çağrı Merkezi; 444 2 538

 


Çanakkale Havalimanı güncel uçuş bilgileri için: Lütfen Tıklayınız.


Çanakkale Havalimanı Telefon no:

0 286 213 10 21

0 286 213 12 43

 


Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden,veya DHMİ'den öğrenebilirsiniz.Çanakkale Havalimanı/Çanakkale Airport
Çanakkale Havalimanı / Canakkale Airport

Çanakkale Havalimanı/Çanakkale Airport
Çanakkale Havalimanı / Canakkale Airport

Çanakkale Havalimanı
Çanakkale Havaalanı / Çanakkale Airport


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Çanakkale Havalimanı telefon Numarası, iletişim, Çanakkale Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Çanakkale Havalimanı IATA kodu, Çanakkale Havaalanı ICAO kodu, Çanakkale Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Çanakkale Havalimanı iletişim, Çanakkale Havalimanı pist uzunluğu, Çanakkale Havalimanı uçuş bilgileri, Çanakkale havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Çanakkale Havalimanı Bilgileri....ÇANAKKALE AIRPORT MAP


Çanakkale Havalimanı Haritası
Çanakkale Airport map
ÇANAKKALE HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 286 213 10 21Çanakkale HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Çanakkale Havalimanı Şehir Merkezine 2 km mesafededir. Nerdeyse Şehrin ortasında sayılacak kadar şehir merkezindedir. Yürüyerek 20 - 25 dakika içerisinde Şehrin kalbinde olursunuz. Çanakkale Havalimanı'na Ulaşım için diğer seçenekleri aşağıda bulabilirsiniz.

" havalimanlari.net ", Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Çanakkale Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Çanakkale Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermemektedir.

Çanakkale Havaliman'ından Belediye Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine, İskeleye, Devlet Hastanesine, Otogara, rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Çanakkale Havaalanına Ulaşım sağlayan Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Çanakkale Havaalanı Otobüs Çanakkale Havaalanı Otobüs

Çanakkale Havalimanı Belediye Otobüsü :

Çanakkale Havalimanına Ulaşımlarınız da Halk otobüslerini kullanabilirsiniz. Çanakkale Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Çanakkale Havalimanı'na karşılıklı olarak Ç8 Otobüsleri Hizmet vermektedir. Ç8 Otobüslerine Havalimanı Giriş Nizamiyesinin dışındaki duraktan binebilirsiniz

Çanakkale Havalimanı'ndan Ç8 İskele-Havalimanı-Sanayi-Fakülte arasında çalışan otobüsler ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Çanakkale Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Havaalanı Taksi :

Çanakkale Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Çanakkale Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Çanakkale Havaalanı Taksi / Çanakkale Airport Taxi


Çanakkale Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Çanakkale Havalimanı'na Gelen yolcu Salonlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmaları bulunmamaktadır.

Çanakkale Havalimanında hemen karşısında ve yakın çevresinde bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ sayfasındadır....

Çanakkale Havaalanı Otopark :

Çanakkale Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Çanakkale Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Çanakkale Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Çanakkale Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye