Havalimanlari.net Türkiye Havalimanları

Antalya Havalimanı

Antalya'daki Alışveriş Merkezleri

Antalya'da Alışveriş Merkezleri

AVM'lerterracity
Terracity Alışveriş Merkezi, ulusal ve uluslararası marka ve mağaza karması, restoran ve kafelerden oluşan 1000 kişilik yeme içme alanı bulunmaktadır. Antalya’nın Lara’da hayata geçen TerraCity, 180 mağaza, 30 restoran ve modern mimari dokusuyla Antalya’nın çekici bir yaşam merkezidir. 

Terracity alışveriş merkezinin birçok marka karması içinde Midpoint, Burberry, Weekend by Max Mara, Douglas, Micheal Kors, Hugo Boss, Armani, Vetrina, Massimo Dutti, GAP, MAC, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Bebe, Zara Home, Body Shop, Apple Store, Macro Center, Jack&Jones, Bijou Brigitte, Vilbrequin, Sephora, Chakra, KFC, Sons&Daughters gibi dünyaca ünlü markalar da bulunuyor.

 


markantalya
MarkAntalya Alışveriş Merkezi, Antalya’yı yerlisi ve yabancısıyla yeniden şehrin tam kalbinde buluşturuyor. Moda, eğlence, lezzet ve teknoloji için atan kalplere tam 51.000 m2 kiralanabilir alanda hizmet veriyor.

Alışveriş merkezinde 180 mağazasının yanı sıra lezzet dolu fast food ve restoranıyla ziyaretçilerine seçkin alışverişin ve nitelikli eğlencenin keyfini sunuyor. Modern mimari tasarımı, teras alanları ve 3.000 araçlık otoparkıyla alışveriş sonrasını da keyfe dönüştürüyor.

 

 


özdilek antalya
ÖZDİLEKPARK ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ; Kepez ilçesinde konumlandırılmıştır. Şehir merkezine ve havaalanına yakınlığı ile şehrin her yerinden kolay ulaşılabilirliği projenin en önemli avantajlarından birisidir.

38.752 metrekare kiralanabilir alanda 114 işletme ve yüzlerce marka ile ziyaretçilerine hizmet veren AVM iki kat kapalı otopark, dört kat alışveriş ve eğlence merkezi olarak tasarlanmıştır.
Yeme içme alanı genişliği, marka ve çocuk oyun alanları çeşitliliği ile aile tabanlı, sosyal ve eğlence alanlarının çeşitliliği ve üniversiteye yakınlığı ile de gençlerin yoğun tercih ettiği bir alışveriş merkezidir. Genel anlamda ziyaretçi yapısı, marka karması ve bahsedilen özellikleri ile şehrin tüm sosyo-ekonomik grupları için bir çekim merkezi oluşturmaktadır.

www.ozdilek.com.tr
LAURA
Laura alışveriş merkezi; Lara'nın merkezindedir. 25.12.2004 tarihinde hizmete açılan ve toplam 24.112 m² kapalı alan üzerine kurulu olan Laura Alışveriş Merkezi; ulusal ve uluslararası en iyi markaların yer aldığı 80 mağaza, 600 araçlık kapalı ve açık otopark, 2M Migros süpermarket, AFM sinemalarına ait 6 sinema salonu, lezzetin keyfe dönüştüğü 14 restaurant ve cafe'den oluşan food court alanını bünyesinde barındırmaktadır.

Ünlü ve seçkin tekstil markalarıyla, her türlü zevk ve yaşa uygun giyim aksesuar ve kozmetik ürünleriyle, Türkiye'nin ve Dünya'nın damak tadına uygun yemek ve fast foodları ile, çocukların hoşça vakit geçireceği oyun ve eğlence merkezleri ile en iyi hizmet ve kalite anlayışı hizmet vermektedir.


erasta alışveriş merkezi
Erasta Alışveriş Merkezi,Antalya’nın Kepez ilçesinde yer alan Erasta Antalya’da 55 mağaza ve 1.300 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkları ile yaklaşık 40.000 m2 alanda kurulmuştur.
Erasta Antalya’da Avrupa’nın önde gelen perakende devlerinden olan, atölye, ev ve bahçe ile ilgili her türlü ihtiyaçlarda uzman, 14.000 m2 alanda 120.000 ürün çeşidi ile Bauhaus, elektronikte fiyat, çeşit ve hizmette en iyisini sunan Electro World ve H&M Erasta Alışveriş Merkezinde bulunmaktadır. Mimari tasarımı ve farklı konsepti ile dikkat çeken Erasta Alışveriş Merkezi, Antalya’da ilk kez yarı açık konsept ile alışveriş severlere ve ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve sosyal yaşam alanı imkanı sunmaktadır

 

 

Migros Antalya Alışveriş Merkezi: 130 ihtisas mağazasıyla, yerel ve uluslararası düzeydeki kalite garantili prestij markalarıyla, geniş ürün yelpazesiyle, dünya ve Türk damak tadına hitap eden geniş fast food alanıyla, kısa ve orta vadeli ihtiyaç maddelerine yönelik 30 kasalı 5M Migros Hipermarketiyle, Boyner, Zara, Mudo, Lcwaikiki gibi büyük mağazacılık güvenceleriyle ve kültürel/sosyal etkinlikleriyle klimatize bir ortamda alışveriş yapma keyfini sunmaktadır.


Alışveriş Merkezi her gün sabah 10.00'dan akşam 22.00'ye kadar açıktır. Yaz aylarında ise Antalya'nın turizm merkezi olması nedeniyle, 4 aylık bir süre için, akşamları saat 23.00'e kadar açık kalmaktadır. Alışveriş merkezlerinin kaçınılmaz öğesi olan otopark alanı ise 1300 araç kapasitesine sahiptir.


laura alışveriş merkezi

Deepo Outlet Alışveriş merkezi:
38.745 metrekare toplam inşaat alanı ve 18.069 metrekare kiralanabilir alanı ile 90 seçkin ulusal ve uluslararası markaya ev sahipliği yapmaktadır. Yılın 365 günü indirimli alışveriş keyfini yaşayabileceğiniz Deepo Outlet Center’da15 Cafe - Restoran, 5 Sinema Salonu, Lunapark ve 3000 m2lik Go-kart pisti bulunmaktadır.
Havalimanı karşısında yer almaktadır. 500 Araçlık Kapalı Otopark Kapasitesi ve 1.000 Araçlık Açık Otopark Kapasitesi bulunmaktadır.

www.deepo.com.tr