havalimanlari.net / Ankara Esenboğa Havalimanı

AŞTİDEN ESENBOĞA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR?
How can get to Ankara Esenboga Airport from Bus Station(Asti)

Aşti Otogardan Ankara Esenboğa Havalimanı'na nasıl giidilir? Aşti (Otogar) Esenboğa Havaalanı Ulaşım. Ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR...

Güncelleme: 17.04.2021

AŞTİ OTOGARDAN ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR?
AŞTİ OTOGAR ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI ULAŞIM

AŞTİ (Ankara Şehirler arası Otobüs Terminali - Otogar) Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için bir çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Burada sizler için en kolay 3 seçenek üzerinde durulmuştur.

1. Seçenek : BelkoAir Havalimanı Otobüsleri ile;

2. Seçenek : HAVAŞ Otobüsleri ile;

3. Seçenek : Taksi ile;

Aşağıda AŞTİ (Otogar) Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım seçeneklerinin ayrıntılarını bulabilirisiniz. İyi ve Mutlu Yolculuklar..

1. Seçenek : BelkoAir Otobüsleri ile>>> AŞTİDEN (Ankara Otogardan) Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen BelkoAir Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.( AŞTİ : Ankara Şehirlerarası Otobüs İşletmesi, Otogar, Ankara Otobüs terminali ) AŞTİ ile Esenboğa Havalimanı arasında 442-A numaralı Belko Air Havalimanı Otobüsleri çalışmaktadır.

Aşti Otogar Belkoair Havalimanı Otobüsü Durağı :

Aştiden (Otogardan) Esenboğa Havalimanına giden Belkoair Otobüsleri, Gelen Yolcu peronları 120, 121, 122 ve 123 nolu peronlardan hareket etmektedir. Ankara Otogarının gelen Yolcu katına geldiğiniz zaman BelkoAir otobüs peronlarını rahatça görebilirsiniz.

Belkoair Havalimanı Otobüsü Aştiden (Otogardan) Kalkış Saatleri:

Belkoair Havalimanı Yolcu Servislerinin Esenboğa Havalimanı Yönüne, ilk Başlangıç Noktası AŞTİ (Ankara Otagar) durağıdır. AŞTİ den sonra Kızılay durağına gelmektedir.
BelkoAir Havalimanı Otobüsleri, Aştiden sabah saat 05:00 ile gece 24:00 arası her 30 dakika da bir hareket etmektedir. Gece 24:00'ten Sabah 05:00'e kadar her 60 dakikada bir sefer yapmaktadır. Aştiden kalkan otobüs yaklaşık 10 dakika sonra Kızılay Durağına gelmektedir. AŞTİ (Ankara Otogar) den Esenboğa Havalimanı'na Her 30 dakikada bir otobüs hareket etmektedir.

Önemli: Buradaki veriler sadece bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri aşağıdaki verilen telefonları arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

BelkoAir Havalimanı Otobüs Güzergahı:

BelkoAir Otobüslerinin ilk kalkış noktası Ankara Otogar ( AŞTİ -120- 121 -122 - 123 nolu peron gelen yolcu katı) sonra Kızılay,
Eski Tren Garı (Ankara Spor Salonu F kapısı Önü),
Atatürk Kültür Merkezindeki (19 Mayıs Stadı B Kapısı yanında) BelkoAir Ofisine uğradıktan Sonra Pursaklar (Aile yaşam Merkezi Karşısı) durağına gitmekte burdan sonrada Esenboğa Havalimanına direk olarak gitmektedir.
Aştiden sonra her durak arası 10 dakika sürmektedir (Hava durumuna ve trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir.)

BelkoAir Havalimanı Otobüs Duraklarıı:

- BelkoAir Otobüslerinin ilk kalkış noktası Ankara Otogar ( AŞTİ -120- 121 -122 - 123 nolu peron gelen yolcu katı)
- Kızılay (Gama İş Merkezi önü, Selanik caddesi girişi),
- Eski Tren Garı (Ankara Spor Salonu F kapısı Önü) ,
- Atatürk Kültür Merkezindeki (19 Mayıs Stadı B Kapısı yanında) Belko Air Ofisi
- Pursaklar (Aile yaşam Merkezi Karşısı) durağı
- Esenboğa Havalimanı İç hatlar ve Dış Hatlar giden Yolcu Terminali Giriş Kapıları.

442-A BelkoAir Havalimanı Otobüs ücreti:

442-A BelkoAir Havalimanı Otobüs ücreti: 11,00 TL
Ödemeler sadece Nakit olarak yapılmaktadır. Kredi Kartı geçmemektedir. Öğrenci Öğretmen indirimi bulunmamaktadır. İyi Yolculuklar..

AŞTİ (Otogar) Esenboğa Havalimanı Arası Yolculuk Süresi;

Belkoair otobüsleri Aştiden Kalktıktan sonra yaklaşık olarak 45-50 dakika içerisinde Esenboğa Havalimanı'na ulaşmaktadır ( Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

AŞTİ'den (Ankara Otogardan) Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için kullanacağınız Belkoair Otobüsleri Hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin BelkoAir Havalimanı Otobüs Sayfamızdan öğrenebilirsiniz.. İyi YolculuklaR..

BelkoAir Havalimanı Otobüs İşletmesi Telefon Numarası:

444 9 312
+90 549 785 18 91


2. Seçenek : Havaş Yolcu Servisleri ile; >>> AŞTİDEN (Ankara Otogardan) Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için HAVAŞ Havalimanı Yolcu Servislerini Otobüslerini kullanabilirsiniz.( AŞTİ : Ankara Şehirlerarası Otobüs İşletmesi, Otogar, Ankara Otobüs Terminali)

Aşti Otogar HAVAŞ Havalimanı Otobüsü Durağı :

Aştiden (Otogardan) Esenboğa Havalimanına giden Havaş Otobüsleri, Gelen Yolcu peronları 129 ve 130 nolu peronlardan hareket etmektedir.

Ankara_havas_asti_otogar Havaş Ankara Otobüsleri AŞTİ kalkış noktası / Havas Airport Bus Shuttle at Ankara Bus Station

Önemli: Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Ankara Havaş otobüsleri Hakkında güncel sefer saatlerini ve ayrıntılı bilgiyi Havaş web adresinden veya yukarıdaki telefon numaralarından öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

HAVAŞ Havalimanı Otobüsü Aştiden (Otogardan) Kalkış Saatleri:

HAVAŞ Havalimanı Yolcu Servislerinin Esenboğa Havalimanı Yönüne, İlk Başlangıç Noktası AŞTİ (Ankara Otagar) durağıdır. Son Durak Ankara Esenboğa Havalimanı'dır.

Aşti'den (Otogar), Esenboğa Havalimanı'na Havaş Servis Kalkış Saatleri:

Ankara Havaş Otobüsleri Sefer Saatleri için : Lütfen Tıklayınız..,

Ankara Havaş Servisleri, Esenboğa Havaalanı iç hat uçuşlarına göre düzenlenmektedir. Havaş Servis saatleri hakkında bilgi almak için seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ayrıca info@havas.net adresinden mail yoluyla bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla,

Ara duraklardan servis kullanacak yolcuların, Aşti hareket saatinden 1 saat önce 0530 430 94 73 numaralı telefondan rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

Havaş Havalimanı Otobüs Güzergahı:

Havas Otobüslerinin ilk kalkış noktası: Ankara Otogar ( AŞTİ -12 9-1 30 nolu peron gelen yolcu katı) sonra Yeni Hızlı Tren Garı,

Ankamall AVM Karşısı,

Aydınlıkevler,

Pursaklar ve

Esenboğa Havalimanı

AŞTİ (Otogar) Esenboğa Havalimanı Arası Yolculuk Süresi;

HAVAŞ Havalimanı Yolcu Otobüsleri Aştiden hareket ettikten sonra yaklaşık olarak 50 dakika içerisinde Esenboğa Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Giden Yolcu Termianli'ne ulaşmaktadır ( Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

AŞTİden (Ankara Otogardan) Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için kullanacağınız HAVAŞ Otobüsleri Hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin HAVAŞ Havalimanı Otobüs Sayfamızdan öğrenebilirsiniz.. İyi YolculuklaR..

HAVAŞ Havalimanı Otobüs İşletmesi Telefon Numarası:

0850 222 0 487


3. Seçenek :Taksi ile>>>Aştiden- Ankara Otogardan Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan gitmek için Ticari Taksileri de kullanabilirsiniz.

AŞTİ Otobüs Terminalinden Esenboğa Havalimanı'na Ticari Taksiler ile kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsniz.

AŞTİ (Ankara Otogar) Esenboğa Havalimanı arası mesafe yaklaşık 33 km dir.

AŞTİ Otobüs Terminali ile Esenboğa Havalimanı arası taksi ücreti yaklaşık 125 - 140 TL arasındadır.

AŞTİ'den Ankara Esenboğa Havalima'na gitmek için kullanacağınız Ticari Taksiler Hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin Ankara Esenboğa Havalimanı Taksi Sayfasından öğrenebilirsiniz.


Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım.

>> Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> AŞTİden (Otogardan) Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan Kızılay'a Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan Aştiye-Otogara Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)
Ankara Esenboğa Airport (ESB)

Ankara Esenboğa Havalimanı Telefon Numarası

+90 312 590 40 00

Resmi Web Siteleri:
Ankara Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğü
TAV Ankara Esenboğa Havalimanı

Ankara Esenboğa havalimanı Havaş durakları
Havaş Esenboğa Havalimanı Durağı / Ankara Esenboga Shuttle Bus Havas


Ankara Esenboğa Havalimanı Kalkış Anı Görüntüsü


 

Önemli: Bu sitede yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

havalimanlari.net Sizlere İyi Yolculuklar diler....

Ankara Esenboğa Havalimanı Uçuş bilgileri, Ankara Esenboğa Havaalanı telefon no, Ankara Havalimanı IATA kodu, Ankara Esenboğa (ESB) ICAO kodu, Ankara Havalimanı statüsü, Esenboğa Coğrafi koordinatları, Ankara Esenboğa Havalimanı iletişim, Ankara Esenboğa Havalimanı pist uzunluğu, Ankara Havaalanı uçuş bilgisi, Ankara Esenboğa Havaalanı Havayolu Şirketleri, Esenboğa Yer hizmeti kuruluşları, Ankara Esenboğa Havalimanı-Havaalanı Bilgileri....
Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir sorumluluk kabul edilmez..ANKARA ESENBOGA AIRPORT MAP


Ankara Esenboğa Havalimanı Haritası
Ankara esenboga airport map
ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI

+90 312 590 40 00ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Ankara Esenboğa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde  Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Ankara Esenboğa Havalimanı, uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Ankara Esenboğa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Ankara Esenboğa Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden, Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmeci olan TAV Esenboğa Havalimanı'ndan öğreniniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" seçeneğini seçmelisiniz.

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


Ankara Havaş Otogar Aşti DurağıAnkara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 129 -130 nolu peronlar

Ankara_havas_asti_otogar Ankara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 129-130 nolu peronlar


Ankara Otogar Aşti Havas Durağı
Ankara Aşti Otogar Havaş Durağı PeronlarıÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


--------------------------www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye