havalimanlari.net / Ankara Esenboğa Havalimanı

ÜMİTKÖY'DEN ESENBOĞA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR?
How can get to Ankara Esenboga Airport from Umitkoy

Ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR...

Güncelleme:10.02.2024

ÜMİTKÖY'DEN ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR?
ÜMİTKÖY ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI ULAŞIM

Ümitköy'den Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için bir çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Burada sizler için en kolay 2 seçenek üzerinde durulmuştur.

1. Seçenek : AnkaraAir/ BelkoAir, 442 EGO ve HAVAŞ otobüsleri ile;

2. Seçenek : Taksi ile;

Aşağıda Ümitköyden Ankara Esenboğa Havalimanı'na Ulaşım seçeneklerinin ayrıntılarını bulabilirisiniz. İyi ve Mutlu Yolculuklar..

1. Seçenek :AnkaraAir/Belkoair, 442 EGO ve HAVAŞ Otobüsleri ile;>>> Ümitköy'den Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için öncelikle Kızılay'a veya Aşti'ye (Ankara Otagar) Metro, Otobüs yada taksi ile gitmeniz gerekmektedir.

AŞTİ'den (Ankara Otogardan) Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen 442 EGO havaalanı Otobüsleri veya HAVAŞ Otobüsleri ile Esenboğa Havalimanına kolayca gidebilirsiniz. AŞTİ ile Ankara Esenboğa Havalimanı arasında EGO otobüsleri ve HAVAŞ Otobüsleri karşılıklı olarak çalışmaktadır.

Önemli: 442-B Ümitköy-Havalimanı güzergahı uzun bir süre önce iptal edilmiştir. 

Kızılay'dan, Şehir Merkezinden Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için AnkaraAir / Belkoair Otobüslerini ve 442 EGO Havaalanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.

Geçici bir süre hizmet vermeyen BelkoAir firması ANkara Air ismi ile faaliyetlerine tekrar başlamıştır.

AnkaraAir hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin AnkarAir-BelkoAir Havalimanı Otobüs sayfamızdan öğrenebilirsiniz.. İyi YolculuklaR..

Ankaraair-BelkoAir Havalimanı Otobüs İşletmesi Telefon Numarası:

444 9 312
+90 549 785 18 91

EGO Havalimanı Otobüs Telefon Numarası:

0312 153 00 00


2. Seçenek : Ticari Taksiler ile; >>> Ümitköyden Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için Ticari Taksileri de kullanabilirsiniz.

Ümitköyden Esenboğa Havalimanı'na Ticari Taksiler ile kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsniz.

Ümitköy Esenboğa Havalimanı arası mesafe yaklaşık 50 km dir.

Ümitköy ile Esenboğa Havalimanı arası taksi ücreti 1025 - 1050 TL arasındadır.

Ümitköyden Ankara Esenboğa Havalima'na gitmek için kullanacağınız Ticari Taksiler Hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin Havalimanı Taksi Sayfasından öğrenebilirsiniz.


Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım.

>> Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> AŞTİden (Otogardan) Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan Kızılay'a Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan Aştiye-Otogara Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

Önemli: Buradaki veriler sadece bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri yukarıda verilen telefonları arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)
Ankara Esenboğa Airport (ESB)

Ankara Esenboğa Havalimanı Telefon Numarası

+90 312 590 40 00

Resmi Web Siteleri:
Ankara Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğü
TAV Ankara Esenboğa Havalimanı

Ankara Esenboğa havalimanı Havaş durakları
Havaş Esenboğa Havalimanı Durağı / Ankara Esenboga Shuttle Bus Havas


Ankara Esenboğa Havalimanı Kalkış Anı Görüntüsü


 

Önemli: Bu sitede yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

havalimanlari.net Sizlere İyi Yolculuklar diler....

Ümitköy Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım, Ankara Esenboğa Havaalanı Belkoair telefon no, Ankara Havalimanına nasıl gidilir, Ümitköyden Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanına nasıl gidilir?, Ümitköy Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım, Esenboğa Ümitköy Otobüs, Ankara Esenboğa Havalimanı iletişim, Ankara Ümitköy Esenboğa Havalimanı Servis, Ankara Havaalanı Ümitköy Otobüs hareket saatleri, Ankara Esenboğa Havaalanı Otobüs Sefer saatleri, AnkaraAir Havaalanı Otobüs, AnkaraAir Sefer Saatleri, Ankara Air Kzıılay Sefer Saatleri, AnkaraAir Kızılay Durağı, AnkaraAir Havalimanı kalkış Saatleri, Ankara Esenboğa Havalimanı-Havaalanı Bilgileri....
Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir sorumluluk kabul edilmez..ANKARA ESENBOGA AIRPORT MAP


Ankara Esenboğa Havalimanı Haritası
Ankara esenboga airport map
ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI

+90 312 590 40 00ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Ankara Esenboğa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde  Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Ankara Esenboğa Havalimanı, uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Ankara Esenboğa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Ankara Esenboğa Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden, Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmeci olan TAV Esenboğa Havalimanı'ndan öğreniniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı'na İniş yapan ve Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirisiniz.

Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.


ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


Ankara Havaş Otogar Aşti DurağıAnkara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 129 -130 nolu peronlar

Ankara_havas_asti_otogar Ankara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 129-130 nolu peronlar


Ankara Otogar Aşti Havas Durağı
Ankara Aşti Otogar Havaş Durağı PeronlarıÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


--------------------------www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye