havalimanlari.net / Ankara Esenboğa Havalimanı

KIZILAY'DAN ESENBOĞA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR?
How can get to Ankara Esenboga Airport from Kizilay

Kızılay Meydanından Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Kızılay Esenboğa Havalimanı Ulaşım. Ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR...

Güncelleme:10.02.2024

KIZILAY'DAN ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR?
KIZILAY MEYDANI ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI ULAŞIM

Kızılaydan Ankara Esenboğa Havalimanı'na ulaşım konuusnda bir çok seçenek bulunmaktadır. Burada sadece kolay olan 2 seçenek üzerinde durulacaktır.

1. Seçenek: AnkaraAir ve 442 EGO Havaalanı Otobüsleri ile direk olarak Kızılaydan Esenboğa Havalimanı'na Gidiş,

2. Seçenek: Ticari taksiler ile, aşağıda ayrıntıları bulabilirsiniz.

1. Seçenek :AnkaraAir/BelkoAir Otobüsleri ile; >>> Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için öncelikle Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen EGO Havalimanı Otobüslerinin yanında AnkaraAir Otobüslerini de kullanabilirsiniz. Kızılay ile Esenboğa Havalimanı arasında 442 Numaralı EGO Havalimanı Otobüsleri ve AnkaraAir Otobüsleri çalışmaktadır.

Not: BelkoAir firmasının ismi değişerek Ankara Air olmuştur. AnkaraAir olarak Ankara Esenboğa Havalimanında yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Kızılay EGO Havalimanı Otobüsü Durağı :

Kızılay'dan Esenboğa Havalimanına giden 442 EGO Otobüsleri Kızılay Meydanında Gama İş Merkezininin önündeki duraktan hareket etmektedir. 442 EGO Havalimanı Yolcu Servisi Durağını, İstiklal Caddesi Başlangıcındaki Metro girişinin yanında görebilirsiniz.

Gama İş Merkezi Belkoair havaalanı otobüs durağı Kızılay Gama İş Merkezi Belkoair havaalanı otobüs durağı Kızılay
EGO Havalimanı Otobüs Durağı Kızılay-ANKARA

EGO Havalimanı Otobüsü Kızılaydan Kalkış Saatleri:

442 EGO Havalimanı Yolcu Servislerinin Esenboğa Havalimanı Yönüne, ilk Başlangıç Noktası AŞTİ (Otogar) durağıdır. EGO Otobüsleri daha sonrasında Kızılaya gelmektedir.

442 EGO Havalimanı Otobüsleri, Kızılaydan saat 06:10 – 23.:00 arası her 20 dakika da bir hareket etmektedir. Gece 23:30 ile Sabah 06:00'a kadar 01.00, 03.00 ve 05.00 saatlerinde hareket ettiğinden 442 EGO Havalimanı ootbüslerinin sefer saatleri zaman zaman değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle aşağıdaki EGO Telefon Numarasını arayınız.

Kızılaydan Esenboğa Havalimanı'na gün içerisinde her 20 dakikada bir otobüs hareket etmektedir.

EGO İletişim merkezi ile iletişime geçerek Belkoair Hareket saatlerini öğreniniz.

EGOr iletişim : 0312 153 00 00

442 EGO Havaalanı Otobüsü Kızılaydan Esenboğa Havalimanı Yönüne Hareket Saatleri:

Aşağıdaki tabloda veilen saatler 442 EGO Havalimaını Otobüslerinin AŞTİ'den hareket saatleri olup Otogardan harektinden yaklaşık 10 dakika sonra Kızılay durağında olmaktadir.

442 EGO Otobüs AŞTİ (Otogar) Hareket Satleri
01:00-
03:00-
05:00 -
06:00 -
06:20 -
06:40 -
07:00 -
07:20 -
07:40 -
08:00 -
08:20 -
08:40 -
09:00 -
09:20 -
09:40 -
10:00 -
10:20 -
10:40 -
11:00 -
11:20-
11:40-
12:00 -
12:20 -
12:40 -
13:00 -
13:20 -
13:40 -
14:00 -
14:20 -
14:40 -
15:00 -
15:20 -
15:40 -
16:00 -
16:20 -
16:40 -
17:00 -
17:20 -
17:40-
18:00 -
18:20 -
18:40 -
19:00 -
19:20 -
19:40 -
20:00 -
20:20 -
20:40 -
21:00 -
21:20 -
21:40 -
22:00 -
22:20 -
22:40 -
23:00 -

Önemli: Buradaki veriler sadece bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri aşağıda verilen telefonları arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

442 EGO Havalimanı Otobüs Güzergahı:

442 EGO Otobüslerinin ilk kalkış noktası Otogar (AŞTİ) durağıdır.EGO Havaalanı Otobüslerinin Kızılay durağı GAMA İş Merkezinin Önündedir.

AŞTİ- Sakıp Sabancı Bulvarı- Söğütözü Caddesi- Beştepe Caddesi- Cumhurbaşkanlığı Caddesi- Mevlâna Bulvarı- Konya Yolu Kavşağı- İsmet İnönü Bulvarı- Akay Kavşağı- Atatürk Bulvarı- Bakanlıklar- Kızılay- Sıhhiye- Opera- Derman Sokak- Kosova Sokak- Talatpaşa Bulvarı- Hipodrom Caddesi- Kazım Karabekir Caddesi- Etlik Caddesi- Dışkapı Kavşağı- Şehit Ömer Halis Demir Bulvarı- Erbakan Bulvarı- Özal Bulvarı- Esenboğa Havalimanı.

Kızılay Esenboğa Havalimanı Arası Yolculuk Süresi;

Belkoair otobüsleri Kızılaydan hareket ettikten sonra yaklaşık olarak 55 dakika içerisinde Esenboğa havalimanı'na ulaşmaktadır ( Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

Esenboğa Havalimanı Kızılay Arası EGO Otobüs ücreti Ne Kadar?

442 EGo Havalimanı Otobüs Ücreti : 50 TL

Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için kullanacağınız Belkoair Otobüsleri Hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin 442 EGO Havalimanı Otobüs Sayfamızdan öğrenebilirsiniz.. İyi YolculuklaR..

EGO Havalimanı Otobüs İşletmesi Telefon Numarası:

0312 153 00 00


2. Seçenek : Ticari Taksiler İle >>> Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için Ticari Taksileri de kullanabilirsiniz.

Kızılaydan Esenboğa Havalimanı'na Ticari Taksiler ile kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsniz.

Kızılay Esenboğa Havalimanı arası mesafe yaklaşık 30 km dir.

Kızılay ile Esenboğa Havalimanı arası taksi ücreti yaklaşık 500 - 540 TL arasındadır.

Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalima'na gitmek için kullanacağınız Ticari Taksiler Hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin Esenboğa Taksi Sayfasından öğrenebilirsiniz.


Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım.

>> Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> AŞTİden (Otogardan) Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan Kızılay'a Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan Aştiye-Otogara Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

Önemli: Buradaki veriler sadece bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri yukarıda verilen telefonları arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)
Ankara Esenboğa Airport (ESB)

Ankara Esenboğa Havalimanı Telefon Numarası

+90 312 590 40 00

Resmi Web Siteleri:
Ankara Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğü
TAV Ankara Esenboğa Havalimanı

Ankara Esenboğa havalimanı Havaş durakları
Havaş Esenboğa Havalimanı Durağı / Ankara Esenboga Shuttle Bus Havas


Ankara Esenboğa Havalimanı Kalkış Anı Görüntüsü


Önemli: Bu sitede yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

havalimanlari.net Sizlere İyi Yolculuklar diler....

Kızılay Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım, Kızılaydan Ankara Esenboğa Havaalanına nasıl gidilir? Ankara Kızılay Havalimanı Otobüs, Kızılay Ankara Esenboğa (ESB) Otobüs sefer saatleri, Kızılay Havalimanı Otobüs Hareket saaatleri, Kızılay Esenboğa Otobüsı,Kızılay Ankara Esenboğa Havalimanı Belkoair otobüs iletişim, Ankara Kızılaydan Esenboğa Havalimanına nasıl gidilir? Ankara Kızılaydan Havaalanına otobüs var mı? Kızılay Belkoair Durağı nerede? Belkoair Kızılay Esenboğa Havaalanı, kızılay AnkarAir, Kızılay Ankarair Saatleri, Ankara air sefer saatleri, Ankara air saatleri, Kızılay Havalimanı Otobüsü saatleri, Ankara Esenboğa Havalimanı-Havaalanı Kızılay ulaşım hakkında bilgiler.
Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir sorumluluk kabul edilmez..ANKARA ESENBOGA AIRPORT MAP


Ankara Esenboğa Havalimanı Haritası
Ankara esenboga airport map
ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI

+90 312 590 40 00ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Ankara Esenboğa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde  Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Ankara Esenboğa Havalimanı, uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Ankara Esenboğa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Ankara Esenboğa Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden, Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmeci olan TAV Esenboğa Havalimanı'ndan öğreniniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı'na İniş yapan ve Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirisiniz.

Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.


ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


Ankara Havaş Otogar Aşti DurağıAnkara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 129 -130 nolu peronlar

Ankara_havas_asti_otogar Ankara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 129-130 nolu peronlar


Ankara Otogar Aşti Havas Durağı
Ankara Aşti Otogar Havaş Durağı PeronlarıÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


--------------------------www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye