havalimanlari.net / Ankara Esenboğa Havalimanı

KIZILAY'DAN ESENBOĞA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR?
How can get to Ankara Esenboga Airport from Kizilay

Kızılay Meydanından Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Kızılay Esenboğa Havalimanı Ulaşım. Ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR...

Güncelleme:06.02.2023

KIZILAY'DAN ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR?
KIZILAY MEYDANI ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI ULAŞIM

Kızılaydan Ankara Esenboğa Havalimanı'na ulaşım konuusnda bir çok seçenek bulunmaktadır. Burada sadece kolay olan 2 seçenek üzerinde durulacaktır.

1. Seçenek Belkoair Otobüsleri ile direk olarak Kızılaydan Esenboğa Havalimanı'na Gidiş,

2. Seçenek Ticari taksiler ile, aşağıda ayrıntıları bulabilirsiniz.

1. Seçenek :BelkoAir Otobüsleri ile; >>> Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için öncelikle Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen BelkoAir Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz. Kızılay ile Esenboğa Havalimanı arasında 442-K Numaralı Belkoair Havalimanı Otobüsleri çalışmaktadır.

Kızılay Belkoair Havalimanı Otobüsü Durağı :

Kızılay'dan Esenboğa Havalimanına giden Belkoair Otobüsleri Kızılay Meydanında Gama İş Merkezininin önündeki duraktan hareket etmektedir. Belkoair Havalimanı Yolcu Servisi Durağını, İstiklal Caddesi Başlangıcındaki Metro girişinin yanında görebilirsiniz.

Gama İş Merkezi Belkoair havaalanı otobüs durağı Kızılay Gama İş Merkezi Belkoair havaalanı otobüs durağı Kızılay
BelkoAir Havalimanı Otobüs Durağı Kızılay-ANKARA

Belkoair Havalimanı Otobüsü Kızılaydan Kalkış Saatleri:

Belkoair Havalimanı Yolcu Servislerinin Esenboğa Havalimanı Yönüne, ilk Başlangıç Noktası Kızılay durağıdır. Belkoair Otobüsleri Daha sonrasında sırasıyla, Eski Tren Garı ve Atatürk Kültür merkezine gitmektedir. Kızılaydan sonrasında her durak arası takriben 10 dakika sürmektedir. (hava durumuna ve trafik yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir).
BelkoAir Havalimanı Otobüsleri, Kızılaydan saat 05:30 – 21:30 arası her 60 dakika da bir hareket etmektedir. Gece 21:30 ile Sabah 05:30'a kadar uçuş saatlerine hareket ettiğinden Belkoir sefer saatleri değişkenlik göstemektedir. Bu nedenle aşağıdaki Belkoair Telefon Numarasını arayınız.

Kızılaydan Esenboğa Havalimanı'na gün içerisinde her 60 dakikada bir otobüs hareket etmektedir.

BelkoAir İletişim merkezi ile iletişime geçerek Belkoair Hareket saatlerini öğreniniz.

Belkoair iletişim : 444 9 312

442-K Belkoair Kızılaydan Esenboğa Havalimanı Yönüne Hareket Saatleri:

Hafta içi Cumartesi Pazar
05:30 -
06:30 -
07:30 -
08:30 -
09:30 -
10:30 -
11:30 -
12:30 -
13:30 -
14:30 -
15:30 -
16:30 -
17:30 -
18:30 -
19:30 -
20:30 -
21:30 -
05:30 -
06:30 -
07:30 -
08:30 -
09:30 -
10:30 -
11:30 -
12:30 -
13:30 -
14:30 -
15:30 -
16:30 -
17:30 -
18:30 -
19:30 -
20:30 -
21:30 -
05:30 -
06:30 -
07:30 -
08:30 -
09:30 -
10:30 -
11:30 -
12:30 -
13:30 -
14:30 -
15:30 -
16:30 -
17:30 -
18:30 -
19:30 -
20:30 -
21:30 -

Önemli: Buradaki veriler sadece bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri aşağıda verilen telefonları arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

442-K BelkoAir Havalimanı Otobüs Güzergahı:

BelkoAir Otobüslerinin ilk kalkış noktası Kızılay durağıdır. Belkoair Havaalanı Otobüslerinin Kızılay durağı GAMA İş Merkezinin Önündedir.

Eski Tren Garı ve Atatürk Kültür Merkezindeki (19 Mayıs Stadı B Kapısı yanında) BelkoAir Ofisine uğradıktan sonra PURSAKLAR(PURSAKLAR AİLE YAŞAM MERKEZİ KARŞISI) durağına ulaşmakta ve sonrasında da Esenboğa Havalimanına gitmektedir.
Kızılaydan sonra her durak arası 10 dakika sürmektedir (hava durumuna ve trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir.)

442-K BelkoAir Havalimanı Otobüs Durakları

442-K KIZILAY -ESENBOĞA HAVALİMANI HATTI YOLCU ALMA DURAKLARI

- Kızılay (GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ)
- Eski tren Garı (ANKARA SPOR SALONU F KAPISI ÖNÜ)
- AKM - Atatürk Kültür Merkezi (19 MAYIS STADYUMU B KAPISI ÖNÜ)
- Pursaklar (PURSAKLAR AİLE YAŞAM MERKEZİ KARŞISI)
- Esenboğa Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Giriş Kapıları

Kızılay Esenboğa Havalimanı Arası Yolculuk Süresi;

Belkoair otobüsleri Kızılaydan hareket ettikten sonra yaklaşık olarak 55 dakika içerisinde Esenboğa havalimanı'na ulaşmaktadır ( Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

Esenboğa Havalimanı Kızılay Arası Belkoair Otobüs ücreti Ne Kadar?

Belkoair Havalimanı Otobüs Ücreti : 37,00 TL

Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için kullanacağınız Belkoair Otobüsleri Hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin BelkoAir Havalimanı Otobüs Sayfamızdan öğrenebilirsiniz.. İyi YolculuklaR..

BelkoAir Havalimanı Otobüs İşletmesi Telefon Numarası:

444 9 312
+90 549 785 18 91


2. Seçenek : Ticari Taksiler İle >>> Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için Ticari Taksileri de kullanabilirsiniz.

Kızılaydan Esenboğa Havalimanı'na Ticari Taksiler ile kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsniz.

Kızılay Esenboğa Havalimanı arası mesafe yaklaşık 30 km dir.

Kızılay ile Esenboğa Havalimanı arası taksi ücreti yaklaşık 320 - 340 TL arasındadır.

Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalima'na gitmek için kullanacağınız Ticari Taksiler Hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin Esenboğa Taksi Sayfasından öğrenebilirsiniz.


Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım.

>> Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> AŞTİden (Otogardan) Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan Kızılay'a Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan Aştiye-Otogara Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

Önemli: Buradaki veriler sadece bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri yukarıda verilen telefonları arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)
Ankara Esenboğa Airport (ESB)

Ankara Esenboğa Havalimanı Telefon Numarası

+90 312 590 40 00

Resmi Web Siteleri:
Ankara Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğü
TAV Ankara Esenboğa Havalimanı

Ankara Esenboğa havalimanı Havaş durakları
Havaş Esenboğa Havalimanı Durağı / Ankara Esenboga Shuttle Bus Havas


Ankara Esenboğa Havalimanı Kalkış Anı Görüntüsü


 

Önemli: Bu sitede yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

havalimanlari.net Sizlere İyi Yolculuklar diler....

Kızılay Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım, Kızılaydan Ankara Esenboğa Havaalanına nasıl gidilir? Ankara Kızılay Havalimanı Otobüs, Kızılayt Ankara Esenboğa (ESB) Otobüs sefer saatleri, Kızılay Havalimanı Otobüs Hareket saaatleri, Kızılay Esenboğa Otobüsı,Kızılay Ankara Esenboğa Havalimanı Belkoair otobüs iletişim, Ankara Kızılaydan Esenboğa Havalimanına nasıl gidilir? Ankara Kızılaydan Havaalanına otobüs var mı? Kızılay Belkoair Durağı nerede? Belkoair Kızılay Esenboğa Havaalanı, Kızılay Havalimanı Otobüsü saatleri, Ankara Esenboğa Havalimanı-Havaalanı Bilgileri....
Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir sorumluluk kabul edilmez..ANKARA ESENBOGA AIRPORT MAP


Ankara Esenboğa Havalimanı Haritası
Ankara esenboga airport map
ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI

+90 312 590 40 00ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Ankara Esenboğa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde  Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Ankara Esenboğa Havalimanı, uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Ankara Esenboğa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Ankara Esenboğa Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden, Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmeci olan TAV Esenboğa Havalimanı'ndan öğreniniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı'na İniş yapan ve Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirisiniz.

Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı Geliş

Flight information is provided by Airportia, and is subject to the Airportia Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Airportia" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı Gidiş

Flight information is provided by Airportia, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Airportia" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


Ankara Havaş Otogar Aşti DurağıAnkara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 129 -130 nolu peronlar

Ankara_havas_asti_otogar Ankara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 129-130 nolu peronlar


Ankara Otogar Aşti Havas Durağı
Ankara Aşti Otogar Havaş Durağı PeronlarıÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


--------------------------www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye