havalimanlari.net / Ankara Esenboğa Havalimanı

ESENBOĞA HAVALİMANI'DAN KIZILAY'NA NASIL GİDİLİR?
How can get to Kizilay from Ankara Esenboga Airport

Ankara Esenboğa Havalimanı Kızılay Ulaşım, Esenboğa Havaalanı'ndan Kızılay'a Nasıl Gidilir? Ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR...

Güncelleme:24.03.2023

ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI'DAN KIZILAY'A NASIL GİDİLİR?
ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI KIZILAY MEYDANI ULAŞIM

Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Kızılay'a gitmek için bir çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Burada sizler için en kolay 3 seçenek üzerinde durulmuştur.

1. Seçenek : BelkoAir otobüsleri ile;

2. Seçenek :Havaş Otobüsleri ile;

3. Seçenek :Taksi ile;

Aşağıda Ankara Esenboğa Havalimanı KIZILAYa Ulaşım seçeneklerinin ayrıntılarını bulabilirisiniz. İyi ve Mutlu Yolculuklar..

 

1. Seçenek :>>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan Kızılay'a gitmek için öncelikle Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen BelkoAir Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz. Kızılay ile Esenboğa Havalimanı arasında 442-A numaralı Belkoair Havalimanı Otobüsleri çalışmaktadır.

Belkoair Havalimanı Otobüsü Durağı :

Ankara Belkoair Havalimanı Otobüsleri Durağı İç Hatlar Terminali Gelen Yolcu Salonunun hemen çıkışındadır. Belkoair Havalimanı Otobüslerini çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı'ndan Kızılay'a giden Belkoair Otobüsleri Kızılay Meydanın da Güvenpark durağında yolcu indirmektedir. Güvenpark Kızılay Meydanındadır.

Gama İş Merkezi Belkoair havaalanı otobüs durağı Kızılay Gama İş Merkezi Belkoair havaalanı otobüs durağı Kızılay
BelkoAir Havalimanı Otobüs Durağı Kızılay-ANKARA

Belkoair Havalimanı Otobüsü Esenbığa Havalimanından Kızılay Yönüne Kalkış Saatleri:

BelkoAir Havalimanı Otobüsleri, Esenboğa Havalimanı'ndan uçak iniş saatlerine göre hareket etmektedir.

Belkoair Havalimanı Yolcu Servislerinin Esenboğa Havalimanı Kızılay Yönüne doğru ilk hareket noktası Esenboğa Havalimanıdır. 442-K Belkoair Havalimanı Otobüsü Esenboğa Havalimanı'ndan hareket ettikten sonra sırasıyla; Man Kavşağı Durağında, Ülker Durağında, Saray Durağında, Pursaklar'da, Hasköy Fruko Durağında, Aydınlık Evler, KIZILAY durağında (Güvenpak Önündeki durakta) durmaktadır.

Önemli: Buradaki veriler sadece bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri aşağıda verilen telefonları arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Esenboğa Havalimanı - KIZILAY yönüne BelkoAir Havalimanı Otobüs Güzergahı:

BelkoAir Otobüslerinin Esenboğa Havalimanından Kızılay Yönüne ilk kalkış noktası Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Salonu çıkışındaki Belkoair otobüs durağıdır.

Ankara Esenboğa Havalimanından hareket ettikten sorna sırasıyla, Man Kavşağı Durağında, Ülker Durağında, Saray Durağında, Pursaklar'da, Hasköy Fruko Durağında, Aydınlıkevler Durağında ve Güvenpark önündenki KIZILAY durağında durmaktadır.

Esenboğa Havalimanı - KIZILAY yönüne 442-K BelkoAir Havalimanı Otobüs Durakları:

442-K BELKOAİR ESENBOĞA HAVALİMANI - KIZILAY HATTI YOLCU İNDİRME DURAKLARI

- Man Kavşağı Durağında,
- Ülker Durağında,
- Saray Durağında,
- Pursaklar (AİLE YAŞAM MERKEZİ ÖNÜ),
- Hasköy Fruko Durağında,
- Aydınlıkevler Durağında ,
- Güvenpark önündenki KIZILAY durağı

Esenboğa Havalimanı Kızılay Arası Belkoair Havalimaı Yolcu Servisileri Yolculuk Süresi;

Belkoair otobüsleri Esenboğa Havalimanı'ndan kalktıktan sorna yaklaşık olrak 60 dakika içerisinde Esenboğa havalimanına ulaşmaktadır ( Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

Esenboğa Havalimanı Kızılay Arası Belkoair Otobüs ücreti Ne Kadar?

Belkoair Havalimanı Otobüs Ücreti : 37,00 TL

Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Kızılay'a gitmek için kullanacağınız Belkoair Otobüsleri Hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin BelkoAir Havalimanı Otobüs Sayfamızdan öğrenebilirsiniz.. İyi YolculuklaR..

BELKOAİR Otobüsleri Ankara Esenboğa Havalimanı'nda Hizmet vermektedir....

BelkoAir Havalimanı Otobüs İşletmesi Telefon Numarası:

444 9 312
+90 549 785 18 91
+90 549 791 02 08


2. Seçenek : Havaş Otobüsleri ile; >>> Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Kızılay'a gitmek için HAVAŞ Havalimanı Otobüslerini de kullanabilirsiniz.

Ancak Havaş Havalimanı Yolcu Servis Otobüsleri Doğrudan Kızılay'a gitmemektedir. Bu nedenle Havaş Otobüslerinin son durağı olan Aşti'ye (Otogar) kadar gitmeniz gerekmektedir. Sonrasında Aşti (Otogar) içerisinde bulunan Metro (Ankaray)'a binip Kızılay'a gidibilirsiniz.

Havaş Havalimanı Yolcu Servislerinin Güzerglarını, Havaş Kalkış Saatlerini, Havaş ücreti gibi ayrıntılı bilgileri, Sitemizin Ankara HAVAŞ sayfasından rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

İyi YolculuklaR..

HAVAŞ Havalimanı Yolcu Servisi Telefon Numarası:

0850 222 0 487


3 Seçenek:Taksi ile ; >>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan Kızılay'a gitmek için Ticari Taksileri de kullanabilirsiniz.

Esenboğa Havalimanıdan Kızılay'a Ticari Taksiler ile kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı Kızılay arası mesafe yaklaşık 32 km dir.

Esenboğa Havalimanı Kızılay Arası Taksi ile yaklaşık yolculuk süresi 30 - 35 dakikadır. (Yol ve Hava koşullarına göre değişkenlik gösterebilir)

Kızılay ile Esenboğa Havalimanı arası taksi ücreti yaklaşık 340 - 370 TL arasındadır.

Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalima'na gitmek için kullanacağınız Ticari Taksiler Hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin Ankara havalanı Taksi Sayfasından öğrenebilirsiniz.


Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım.

>> Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> AŞTİden (Otogardan) Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan Kızılay'a Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan Aştiye-Otogara Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)
Ankara Esenboğa Airport (ESB)

Ankara Esenboğa Havalimanı Telefon Numarası

+90 312 590 40 00

Resmi Web Siteleri:
Ankara Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğü
TAV Ankara Esenboğa Havalimanı

Ankara Esenboğa havalimanı Havaş durakları
Havaş Esenboğa Havalimanı Durağı / Ankara Esenboga Shuttle Bus Havas


Ankara Esenboğa Havalimanı Kalkış Anı Görüntüsü


 

Önemli: Bu sitede yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

havalimanlari.net Sizlere İyi Yolculuklar diler....

Ankara Esenboğa Havalimanı Uçuş bilgileri, Ankara Esenboğa Havaalanından Kızılay Nasıl Gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanı Kızılay Ulaşım, Ankara Esenboğa (ESB) Kızılay havaş, Otobüs Belkoair, Ankara Esenboğa Havalimanı Kızılay Otobüs, Esenboğa Havalimanı Kızılay Taksi, Ankara Esenboğa Havalimanı Kzılay Servis iletişim, Ankara Esenboğa Havalimanı Kızılay Otobüs Ücreti, Ankara Havaalanı uçuş bilgisi, Ankara Esenboğa Havalimanı-Havaalanı Bilgileri....
Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir sorumluluk kabul edilmez..ANKARA ESENBOGA AIRPORT MAP


Ankara Esenboğa Havalimanı Haritası
Ankara esenboga airport map
ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI

+90 312 590 40 00ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Ankara Esenboğa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde  Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Ankara Esenboğa Havalimanı, uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Ankara Esenboğa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Ankara Esenboğa Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden, Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmeci olan TAV Esenboğa Havalimanı'ndan öğreniniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı'na İniş yapan ve Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirisiniz.

Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.


ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


Ankara Havaş Otogar Aşti DurağıAnkara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 129 -130 nolu peronlar

Ankara_havas_asti_otogar Ankara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 129-130 nolu peronlar


Ankara Otogar Aşti Havas Durağı
Ankara Aşti Otogar Havaş Durağı PeronlarıÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


--------------------------www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye