havalimanlari.net / Ankara Esenboğa Havalimanı

ESENBOĞA HAVALİMANINDAN AŞTİ'YE (OTOGAR) NASIL GİDİLİR?
How can go to Bus Station (Asti) from Ankara Esenboga Airport

Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Aştiye Nasıl Gidilir? Esenboğa Havaalanından Aştiye (Otogar) Ulaşım, Ankara Esenboğa Havalimanı Otogar Ulaşım, Ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR...

Güncelleme:10.02.2024

ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANINDAN AŞTİ'ye (OTOGARA) NASIL GİDİLİR?
ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI AŞTİ-OTOGAR ULAŞIM

Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan AŞTİ ye (Ankara Şehirler arası Otobüs Terminali - Otogar) gitmek için bir çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Burada sizler için en kolay 3 seçenek üzerinde durulmuştur.

1. Seçenek : EGO Havalimanı otobüsleri ile;

2. Seçenek : HAVAŞ otobüsleri ile;

3. Seçenek : Taksi ile;

Aşağıda Ankara Esenboğa Havalimanı AŞTİ (Otogar) Ulaşım seçeneklerinin ayrıntılarını bulabilirisiniz. İyi ve Mutlu Yolculuklar..

1. Seçenek: 442 EGO Havaalanı Otobüsleri ile; >>> Ankara Esenboğa Havalimanı ile AŞTİ (Ankara Otogar) arasında AnkaraAir/BelkoAir Havalimanı Otobüsleri hizmet vermemektedir.

Esenboğa Havalimanı ile AŞTİ (Otogar) arasında 442 numaralı EGO Havalimanı Otobüsleri çalışmaktadır.

Esenboğa EGO Havalimanı Otobüs Durağı :

Esenboğa Havalimanında EGO Havalimanı Otobüs Durağı: Esenboğa Havaalanı İç Hatlar Terminali Gelen Yolcu Salonu ve Dış Hatlar Terminali Gelen Yolcu Salonu çıkışındadır.

Esenboğa gelen yolcu Terminalinden dışarı çıktığınızda EGO havalimanı otobüslerini hemen karşınızda görebilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havaalanından EGO Havalimanı Otobüsü Kalkış Saatleri:

EGO Havalimanı Yolcu Servislerinin Esenboğa Havalimanından AŞTİ (Otogar) Yönüne, İlk Başlangıç Noktası Esenboğa Havaalanıdır. Esenboğa dan AŞTİ (Ankara Otagar) yönüne durakları sırasıyla; Havaakanı Yolu, Pursaklar (Aile Yaşam Merkezi önü), Akşemsettin Durağı, Atatürk Anadolu İmam Hatip Lisesi, Dışkapı Hastane Durağı, Atatürk Anadolu Lisesi, Ankara Tren GArı, Kızılay-Güvenpark ve son durak AŞTİ gelen yolcu peronları durağıdır.

EGO Havalimanı Otobüsleri Sefer Saatleri:
442 EGO Havaalanı Otobüsleri: Esenboğa Havalimanı ile Şehir merkezi arasındaki yolcu taşıma hizmeti veren 442 EGO Havaalanı Ootbüsleri Aşti-Kızılay-Tren Garı - AKM-Pursakalr-Esenboğa Havalimanı arasında saat 06:00 ile 23:50 arasında 20 dakika arayla hareket etmektedir. Diğer zamanlarda saat başlarında sefer düzenlenmektedir.

Önemli: Buradaki veriler sadece bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri aşağıda verilen telefonları arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

442-A EGO Havalimanı AŞTİ Otobüs Güzergahı:

EGO Otobüslerinin ilk kalkış noktası Ankara Esenboğa Havaalanı sonrasında Havaakanı Yolu, Pursaklar (Aile Yaşam Merkezi önü), Akşemsettin Durağı, Atatürk Anadolu İmam Hatip Lisesi, Dışkapı Hastane Durağı, Atatürk Anadolu Lisesi, Ankara Tren GArı, Kızılay-Güvenpark ve son durak AŞTİ gelen yolcu peronları durağıdır. EGO otobüsleri Havaalanı dışında duraklar dışında bindirme yapmamaktadır direk olarak gitmektedir.

AŞTİ Anakra Otogar 442 EGO Havaalanı Otobüs Durağı
AŞTİ Anakra Otogar 442 EGO Havaalanı Otobüs Durağı

442-A BelkoAir Havalimanı AŞTİ Otobüs Durakları:

- Ankara Esenboğa Havaalanı sonrasında
- Havaakanı Yolu,

- Pursaklar (Aile Yaşam Merkezi önü),

- Akşemsettin Durağı,

- Atatürk Anadolu İmam Hatip Lisesi,

- Dışkapı Hastane Durağı,

- Atatürk Anadolu Lisesi,

- Ankara Tren GArı,

- Kızılay-Güvenpark ve son durak

- AŞTİ gelen yolcu peronları durağıdır.

442 EGO Havalimanı Otobüs ücreti:

442 EGO Havalimanı Otobüs ücreti: 50 TL
Ödemeler Temassız özellliği olan kredi kartları, NFC özelliği olan cep telefonları, Anklara Ulaşım Kart ve Nakit olarak yapılmaktadır. Öğrenci Öğretmen indirimi bulunmamaktadır. İyi Yolculuklar..

Esenboğa Havalimanı AŞTİ (Otogar) Arası Yolculuk Süresi;

EGOHavalimanı Otobüsleri Esenboğa Havalimanından kalktıktan sorna yaklaşık olarak 60 dakika içerisinde AŞTİ'ye (Ankara Otogara) ulaşmaktadır (Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

Ankara Esenboğa Havalimanı'nda AŞTİye (Ankara Otogar) gitmek için kullanacağınız EGO Otobüsleri Hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin EGO Havalimanı Otobüs Sayfamızdan öğrenebilirsiniz.. İyi YolculuklaR..

EGO Havalimanı Otobüs İşletmesi Telefon Numarası:

0312 153 00 00


2. Seçenek: HAVAŞ otobüsleri ile; >>> Ankara Esenboğa Havalimanından AŞTİ'YE (Ankara Otogar) gitmek için HAVAŞ Havalimanı Yolcu Servislerini Otobüslerini kullanabilirsiniz.( AŞTİ : Ankara Şehirlerarası Otobüs İşletmesi, Otogar, Ankara Otobüs Terminali)

Esenboğa Havaalanı HAVAş Havalimanı Otobüsü Durağı :

Esenboğa Havalimanından Aştiye (Otogara) giden Havaş Otobüslerinin durağı, Esenboğa Havaalanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminali Gelen Yolcu Salonu çıkışındadır. Havaş Otobüslerin terminalden çıkınca hemen görebilirsiniz.

Ankara_havas_asti_otogar Esenboğa Havalimanı Havaş Otobüsleri kalkış noktası / Havas Airport Bus Shuttle at Ankara Esenboga Airport

HAVAŞ Havalimanı Otobüsü Ankara Esenboğadan Kalkış Saatleri:

HAVAŞ Havalimanı Yolcu Servislerinin AŞTİ yönüne Yönüne, İlk Başlangıç Noktası Esenboğa Havalimanı durağıdır. Son Durak ise Ankara AŞTİ gelen yolcu 129 -130 numaralı peronlardır.
Ankara Havaş Havalimanı Otobüsleri İç Hatlar ve Dış Hatalara gelen her uçak için Aştiye sefer düzenlemektedir. Havas Yaklaşık 60 dakikada bir sefer düzenlenmektedir. Yolcu trafiğinin azaldığı gece saatlerinde bu saat aralığı uzmaktadır. İyi YolculuklaR

Havaş Havalimanı Otobüs Güzergahı:

Havas Otobüslerinin ilk kalkış noktası Esenboğa Havalimanı sonrasında Pursaklar ve son durak AŞTİ dir. Esenboğa Havalimanı'ndan sonra bindirme yapmamaktadır.

HAVAŞ Esenboğa Havaalanı - AŞTİ (Otogar) yönüne Yolcu İndirme Durakları/Noktaları:

Havaş Otobüsleri Şehir Merkezine Gidişte;
Pursaklar, AnkaMall AVM, Yüksek Hızlı Tren Garı ve
AŞTİ'de (Otogar) yolcu indirmektedir.

Esenboğa Havalimanı AŞTİ (Otogar) Arası Yolculuk Süresi;

HAVAŞ Havalimanı Yolcu Otobüsleri Esernboğa Havaalanından hareket ettikten sonra yaklaşık olarak 50 dakika içerisinde AŞTİ (Ankara Otogar) ulaşmaktadır ( Bu süre trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir).

Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan AŞTİ ye (Ankara Otogar) gitmek için kullanacağınız HAVAŞ Havaalanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin HAVAŞ Havalimanı Otobüs Sayfamızdan öğrenebilirsiniz.. İyi YolculuklaR..

HAVAŞ Havalimanı Otobüs İşletmesi Telefon Numarası:

0850 222 0 487


3. Seçenek :>>>Ankara Esenboğa Havalimanından Aştiye gitmek için Ticari Taksileri de kullanabilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı'ndan AŞTİ Otobüs Terminaline Ticari Taksiler ile kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsniz.

Esenboğa Havalimanı AŞTİ (Ankara Otogar) arası mesafe yaklaşık 33 km dir.

Esenboğa Havalimanı ile AŞTİ Otobüs Terminali arası taksi ücreti yaklaşık 545 - 580 TL arasındadır.

Ankara Esenboğa Havalima'ndan AŞTİye gitmek için kullanacağınız Ticari Taksiler Hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin Esenboğa Havalimanı Taksi Sayfasından öğrenebilirsiniz.


Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım.

>> Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> AŞTİden (Otogardan) Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan Kızılay'a Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan Aştiye-Otogara Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)
Ankara Esenboğa Airport (ESB)

Ankara Esenboğa Havalimanı Telefon Numarası

+90 312 590 40 00

Resmi Web Siteleri:
Ankara Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğü
TAV Ankara Esenboğa Havalimanı

Ankara Esenboğa havalimanı Havaş durakları
Havaş Esenboğa Havalimanı Durağı / Ankara Esenboga Shuttle Bus Havas


Ankara Esenboğa Havalimanı Kalkış Anı Görüntüsü


Önemli: Bu sitede yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

havalimanlari.net Sizlere İyi Yolculuklar diler....

Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım, Ankara Esenboğa Havalimanı^ndan Otogara Nasıl Gidilir? Ankara Esenboğa Havaalanı BelkoAir telefon no, Ankara Havalimanı Aşti Ulaşım, Ankara Esenboğa (ESB) Havaalanı'ndan AŞTİ'ye nasıl gidilir?, Ankara Havalimanı Otogara Ulaşım, Esenboğa'dan Otogara nasıl giderim? Ankara Esenboğa Havalimanı iletişim, Ankara Esenboğa Havalimanı Servis, Ankara Havaalanı uçuş bilgisi, Ankara Esenboğa Havaalanı Servis Saatleri, EGO Havalimanı otobüs, Esenboğa Ulaşım, Ankara Esenboğa Havalimanı-Havaalanı Bilgileri....
Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir sorumluluk kabul edilmez..ANKARA ESENBOGA AIRPORT MAP


Ankara Esenboğa Havalimanı Haritası
Ankara esenboga airport map
ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI

+90 312 590 40 00ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Ankara Esenboğa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde  Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Ankara Esenboğa Havalimanı, uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Ankara Esenboğa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Ankara Esenboğa Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden, Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmeci olan TAV Esenboğa Havalimanı'ndan öğreniniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı'na İniş yapan ve Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirisiniz.

Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.


ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


Ankara Havaş Otogar Aşti DurağıAnkara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 129 -130 nolu peronlar

Ankara_havas_asti_otogar Ankara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 129-130 nolu peronlar


Ankara Otogar Aşti Havas Durağı
Ankara Aşti Otogar Havaş Durağı PeronlarıÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


--------------------------www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebookSite Haritası Antalya / Türkiye