havalimanlari.net / Ankara Esenboğa Havalimanı

Ankara Esenboğa Havaalanı-Havalimanı Ulaşım Metro,
Ankara Esenboga Airport Transportation Shuttle, Metro, Tram

Esenboga Havalimanı Metro, shuttle transfer, Turkish Esenboga Havalimanı Metro Shuttle 

Güncelleme:10.02.2024


Ankara Esenboğa Havalimanı Metro, Ankara Tramvay
Ankara Esenboga Airport Transportation Shuttle, Metro, Tram


Ankara Esenboğa Havaalanı ulaşım, Ankara Esenboğa Havalimanına nasıl gidilir? Ankara Esenboğa Havaalanı'na nasıl gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanı'na ulaşım nasıldır? Ankara Esenboğa Havaalanı'ndan otogara nasıl gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanı Otobüs, Ankara Esenboğa Havalimanı Metro, Ankara Esenboğa Havalimanında taksi fiyatları, Ankara Esenboğa Havalimanı taksi telefon, Ankara Esenboğa Havalimanında Havaş hizmet veriyor mu? Ankara Esenboğa Havalimanı Havaş, Ankara Esenboğa havalimanı araç kiralama ( Ankara Esenboğa havalimanı rent a car) firmaları/şirketleri, Ankara Esenboğa Havalimanı'nda transfer şirketleri, Ankara Esenboğa Havalimanında Otopark ve otopark ücretleri. Ankara Esenboğa Havalimanı şehir merkezine ne kadar uzaktadır? Ankara Esenboğa Havalimanından Şehir merkezine nasıl gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanından Kızılaya Ulusa nasıl gidilir?


Ankara Şehir Merkezi ile Ankara Esenboğa Havalimanı arasında Metro Çalışmalarına başlanmıştır. Ancak şu anda Havalimanı Metrosu hizmet vermemektedir.

Ankara Esenboğa Havaalanı ile şehir merkezini birbirine bağlayacak olan metro hattı, Keçiören Kuyubaşı istasyonundan şehir merkezindeki metro hatlarına bağlanacağı bildirilmektedir. 7 istasyonlu, 26 kilometre uzunluğundaki metro hattı günlük 700 bin yolcu kapasitesine sahip olacaktır.


Ankara Esenboğa Havalimanı Şehir Merkezinden 28 km uzaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı'na Geliş ve Gidişlerinizde AnkaraAir/BelkoAir Otobüslerini, Havaş Otobüs Servislerini ve Taksileri kullanabilirsiniz.

İsterseniz havalimanının İç Hatlar ve Dış Halar Terminallerinin geliş katında bulunan araç kiralama diğer adıyla rent a car ofislerinden isteğinize ve bütçenize uygun araçları kiralayabilirsiniz. Bunların yanında transfer firmalarını ararsanız şöforlü araçlarla sizlere ulaşım hizmeti vereceklerdir.

Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan en ekonomik şekile Kızılay'a ve Ulus'a Tren Garına gitmek isterseniz AnkaraAir/Belkoair Havaalanı Otobüslerini kullanabilirsiniz. Aynı şekilde Kızılay ve Ulustan Esenboğa Havalimanına gitmek istediğinizde Yine Belkoair otobüslerini kullanabilirsiniz ayrıntılı bilgiyi sitemizin Otobüs safyasından edinebilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanından AŞTİ'ye yani OTOGARa gitmek istediğinizde Hem AnkaraAir-BelkoAir Havaalanı Otobüsünü hemde HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz. Dönüştede yine aynı şekilde Belkoair ve Havaş Havaalanı otobüslerinden yararlanabilirsiniz. Hareket saatlerini ve güzergah bilgilerini yine sitemizin HAVAŞ ve Ankara/BelkoAir sayfalarında rahatça edinebilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım.

>> Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> AŞTİ'den (Otogardan) Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ümitköyden Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Batıkentten Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan KIZILAY'A Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan AŞTİYE-Otogora Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan ÜMİTKÖYE Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan BATIKENTE Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız.... 

ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI HAVAŞ OTOBÜS

HAVAŞ Otobüsleri Ankara Esenboğa Havalimanı'nda Hizmet vermektedir....

Havaş Otobüs İşletmesi Telefon No:

0850 222 0 487


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ankara Havaş otobüsleri Hakkında güncel sefer saatlerini ve ayrıntılı bilgiyi web adresinden veya yukarıdaki telefon numaralarından öğreniniz.

Ankara Esenboğa Havaş otobüsleri Servis Güzergahı

Aşti'den (Otogar) :

AŞTİ Otobüs Terminali Geliş Katı 129-130 nolu peron, Pursaklar, Yüksek Hızlı Tren Garı, Ankamall AVM Karşısı, Aydınlıkevler, Ankara Esenboğa Havalimanı İç hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali

Esenboğa Havalimanı'ndan AŞTİ yönüne HAVAŞ güzargahı:

Ankara Esenboğa Havalimanı, Pursaklar, AnkaMall AVM, Yüksek hızlı tren Garı, AŞTİ Otogar

Ankara Havaş Yolcu Alma Noktaları:

AŞTİ Otobüs Terminali Geliş Katı 129-130 nolu peron, YHT Garı, AnkaMall AVM, Pursaklar

Ankara HAVAŞ Yolcu İndirme Noktaları:

Havaş Otobüsleri Şehir Merkezine Gidiş Yolcu İndirme Durakları; Pursaklar, AnkaMall AVM, YHT Garı, AŞTİ (son durak)


Ankara Havaş Yolculuk Süresi ve Havaş Ücreti :

Yaklaşık 60 dakika olup hava şartlarına ve trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Havaş Ankara Otobüs Bilet Fiyatı

Ankara Havaş ücreti:90 TL (KDV dahil)


Aşti'den (Otogar), Esenboğa Havalimanı'na Servis Kalkış Saatleri:

Ankara Esenboğa Havalimanı Havaş Hareket Saatleri için : Lütfen Tıklayınız...
Ankara Havaş Servisleri, Esenboğa Havaalanı iç hat uçuşlarına göre düzenlenmektedir. Havaş Servis saatleri hakkında bilgi almak için seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Saygılarımızla,

Ankara Otogar Aşti Havaş Otobüsleri Kalkış Saatleri
01:00 09:30 16:30
02:00 10:00 17:00
03:00 10:30 17:30
04:00 11:00 18:00
04:30 11:30 18:30
05:00 12:00 19:00
05:30 12:30 19:30
06:00 13:00 20:00
06:30 13:30 20:30
07:00 14:00 21:00
07:30 14:30 21:30
08:00 15:00 22:00
08:30 15:30  
09:00 16:00  

Ara duraklardan servis kullanacak yolcuların, Aşti hareket saatinden 1 saat önce 0530 430 94 73 numaralı telefondan rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

Önemli Bilgilendirme: İç hat uçuşlarına göre düzenlenen otobüs seferlerimizin saatlerinde, uçuş iptallerine bağlı olarak değişiklik yada iptaller yaşanabilmektedir. Mağduriyet oluşmaması adına seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487numaralı Çağrı Merkezi hattımıza ulaşarak bilgi almanız gereklidir.

Ankara Havaş Otogar Servis Kalkış Noktası

Havaş Aşti Otobüs Terminali Geliş Katı 129-130 Nolu Peronlar

HAVAŞ RESMİ WEB SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Ankara_havas_asti_otogar Havaş Ankara Otobüsleri AŞTİ kalkış noktası


Esenboğa Havalimanından Havaş Servis Otobüsleri Kalkış Noktası ve Saatleri

Esenboğa Havalimanına inen tüm uçuşlar için İç Hatlar Geliş ve Dış hatlar geliş Terminalleri önünden Havaş Otobüs hizmeti vermektedir. Havaş otobüsleri uçağın inişinden 25 dk.sonra havalimanından hareket etmektedir.


Havaş Otobüs İşletmesi İletişim bilgileri

Havalimanı Adı Ankara Esenboğa Havalimanı
İşletme Sorumlusu Fatih AYDIN
İletişim +90 530 430 94 73
+90 530 430 94 58
E-Posta ankarabus@havas.net
Otobüs İşletmesi Ankara Esenboğa Havalimanı Otobüs İşletmesi
Otobüs İşletmesi Telefon 0850 444 0 487

Ankara Esenboğa havalimanı Havaş duraklarıHavaş Esenboğa Havalimanı DurağıAnkara Esenboğa Havalimanı Kalkış Anı Görüntüsü


 

Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)
Ankara Esenboğa Airport (ESB)

Ankara Esenboğa Havalimanı Telefon Numarası

+90 312 590 40 00

Resmi Web Siteleri:
Ankara Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğü
TAV Ankara Esenboğa Havalimanı

Önemli: Bu sitede yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

havalimanlari.net Sizlere İyi Yolculuklar diler....

Ankara Havalimanı Metro, Ankara Havaalanı Metro telefon no, Ankara Esenboğa Havalimanı Raylı Sistem, Ankara Esenboğa Havalimanı Tramvay, Ankara havaş ücreti 2024, Ankara Esenboğa Havalimanı Metro iletişim, Ankara metro saatleri, Ankara Esenboga Havalimanı Metro Saatleri, Ankara Havaalanı uçuş bilgisi, Ankara Havaalanı Metro Durakları, Esenboğa Metro Ücreti, Ankara Havalimanı-Havaalanı Bilgileri....
Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. ANKARA ESENBOGA AIRPORT MAP


Ankara Esenboğa Havalimanı Haritası
Ankara esenboga airport map
ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI

+90 312 590 40 00ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Ankara Esenboğa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde  Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Ankara Esenboğa Havalimanı, uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Ankara Esenboğa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Ankara Esenboğa Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden, Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmeci olan TAV Esenboğa Havalimanı'ndan öğreniniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı'na İniş yapan ve Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirisiniz.

Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.


ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


Ankara Havaş Otogar Aşti DurağıAnkara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 154-155 nolu peronlar

Ankara_havas_asti_otogar Ankara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 154-155 nolu peronlar


Ankara Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Ankara Aşti Otogar HavaşÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


-------------------www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye