havalimanlari.net / Ankara Esenboğa Havalimanı

Esenboga Havalimanı shuttle transfer, Turkish Esenboga Havalimanı Shuttle 

Güncelleme:06.02.2023


Ankara Esenboğa (ESB) Havaalanı-Havalimanı Ulaşım
Ankara Esenboga Airport Transportation Shuttle


Ankara Esenboğa Havalimanı Havaalanı ulaşım, Ankara Esenboğa Havalimanına nasıl gidilir? Ankara Esenboğa Havaalanı'na nasıl gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanı'na ulaşım nasıldır? Ankara Esenboğa Havaalanı'ndan otogara nasıl gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanı Otobüs, Ankara Esenboğa Havalimanı metro, Ankara Esenboğa Havalimanında taksi fiyatları, Ankara Esenboğa Havalimanı taksi telefon, Ankara Esenboğa Havalimanında Havaş hizmet veriyor mu? Ankara Esenboğa Havalimanı Havaş, Ankara Esenboğa havalimanı araç kiralama ( Ankara Esenboğa havalimanı rent a car) firmaları/şirketleri, Ankara Esenboğa Havalimanı'nda transfer şirketleri, Ankara Esenboğa Havalimanında Otopark ve otopark ücretleri. Ankara Esenboğa Havalimanı şehir merkezine ne kadar uzaktadır? Ankara Esenboğa Havalimanından Şehir merkezine nasıl gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanından Kızılaya Ulusa nasıl gidilir? Esenboğa Havalimanı Transfer, Esenboğa Transfer ShuttleAnkara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir?
Ankara Otogardan - Şehir Merkezinden Esenboğa Havalimnaı'na Nasıl Gidilir?

Ankara Esenboğa Havalimanı Şehir Merkezinden 28 km uzaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı'na Geliş ve Gidişlerinizde BelkoAir Otobüslerini, Havaş Otobüs Servislerini ve 7/24 hizmet veren Taksileri kullanabilirsiniz.

Toplu taşıma araçlarının dışında isterseniz havalimanının İç Hatlar ve Dış Halar Terminallerinin geliş katında bulunan araç kiralama diğer adıyla rent a car ofislerinden isteğinize ve bütçenize uygun araçları kiralayabilirsiniz. Bunların yanında transfer firmalarını arayarak şöforlü araçlarla sizler ulaşım hizmeti alabilirsiniz.

Şehir Merkezi ile ESENBOĞA Havalimanı arasında Metro Hattı bulunmamaktadır. Havalimanı ile Şehir Merkezini birbirine bağlayacak Metro Hattının yatırm ve planlama çalışmaları devam etmektedir.

Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan en ekonomik şekilde Kızılay'a ve Ulus'a, Tren Garına, Batıkent ve Ümitköye gitmek isterseniz Belkoair Havaalanı Otobüslerini kullanabilirsiniz. Aynı şekilde Kızılay ve Ulustan, Ümitköyden Batıkentten Esenboğa Havalimanına gitmek istediğinizde Yine Belkoair otobüslerini kullanabilirsiniz ayrıntılı bilgiyi sitemizin otobüs safyasından edinebilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanından AŞTİ'ye yani OTOGARa gitmek istediğinizde Hem BelkoAir Havaalanı Otobüsünü hemde HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz. Dönüştede yine aynı şekilde Belkoair ve Havaş Havaalanı otobüslerinden yararlanabilirsiniz. Hareket saatlerini ve güzergah bilgilerini yine sitemizin HAVAŞ ve BelkoAir sayfalarında rahatça edinebilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı ile AŞTİ (Ankara Otogar) arası yolculuk süresi Belkoair ve Havaş Otobüsleri ile yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Esenboğa Havalimanı Kızılay arası da hemen hemen 50 dakika sürmektedir. (Hava ve Yol durumuna göre değişiklik gösterebilir.)

Aşağıdaki linkleri tıklayarak Ankara Esenboğa Havalimanı'na Ve Esenboğa Havalimanı'ndan da Şehir Merkezine Nasıl Gidilir? ulaşım seçenklerinin ayrıntılarına ulşabilirisiniz... İyi ve Mutlu Yolculuklar...

 

Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım.

>> Kızılay'dan Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> AŞTİ'den (Otogardan) Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ümitköyden Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Batıkentten Ankara Esenboğa Havalimanı'na Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan KIZILAY'A Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan AŞTİYE-Otogora Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan ÜMİTKÖYE Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....

>> Ankara Esenboğa Havalimanı'dan BATIKENTE Nasıl Gidilir? >>>> Ayrıntılar için Lütfen Tıklayınız....


Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)
Ankara Esenboğa Airport (ESB)

Ankara Esenboğa Havalimanı Telefon Numarası

+90 312 590 40 00

Resmi Web Siteleri:
Ankara Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğü
TAV Ankara Esenboğa Havalimanı

 


ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI HAVAŞ OTOBÜS

HAVAŞ Otobüsleri Ankara Esenboğa Havalimanı'nda Hizmet vermektedir....

Havaş Otobüs İşletmesi Telefon No:

0850 222 0 487

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ankara Havaş otobüsleri Hakkında güncel sefer saatlerini ve ayrıntılı bilgiyi web adresinden veya yukarıdaki telefon numaralarından öğreniniz.

Ankara Esenboğa Havaş otobüsleri Servis Güzergahı

Aşti'den (Otogar) :

AŞTİ Otobüs Terminali Geliş Katı 129-130 nolu peron, Pursaklar, Ankara Esenboğa Havalimanı

Esenboğa Havalimanı'ndan:

Ankara Esenboğa Havalimanı, Pursaklar, AnkaMall AVM, AŞTİ Otogar

Yolcu Alma Noktaları:

AŞTİ Otobüs Terminali Geliş Katı 129-130 nolu peron, Pursaklar

Servis Kalkış Noktası

AŞTİ Otobüs Terminali Geliş Katı 129-130 No'lu Peron
Pursaklar Aile Yaşam Merkezi Karşısı Otobüs Durağı

Yolcu İndirme Noktaları:

Pursaklar, AnkaMall AVM ve AŞTİ (son durak)


Havaş Yolculuk Süresi ve Ücreti :

Yaklaşık 50 dakika olup trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Havaş Ankara Otobüs Bilet Fiyatı

Havaş ücreti : 37,00TL (KDV dahil)


Aşti'den (Otogar), Esenboğa Havalimanı'na Servis Kalkış Saatleri:

Ankara Esenboğa Havalimanı Havaş Servis Saatleri için : Lütfen Tıklayınız...

Ankara Havaş Servisleri, Esenboğa Havaalanı iç hat uçuşlarına göre düzenlenmektedir. Havaş Servis saatleri hakkında bilgi almak için seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı çağrı merkezinii arayabilirsiniz. Ayrıca info@havas.net adresinden mail yoluyla bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla,

Ara duraklardan servis kullanacak yolcuların, Aşti hareket saatinden 1 saat önce 0530 430 94 73 numaralı telefondan rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

Önemli Bilgilendirme: İç hat uçuşlarına göre düzenlenen otobüs seferlerinin saatlerinde, uçuş iptallerine bağlı olarak değişiklik yada iptaller yaşanabilmektedir. Mağduriyet oluşmaması adına seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı Hvaaş Çağrı Merkezi hattını arayarak bilgi almanız gereklidir.

Ankara Havaş Otogar Servis Kalkış Noktası

Aşti Otobüs Terminali Geliş Katı 129-130 Nolu Peronlar

HAVAŞ RESMİ WEB SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Ankara_havas_asti_otogar Havaş Ankara Otobüsleri AŞTİ kalkış noktası


Esenboğa Havalimanından Havaş Servis Otobüsleri Kalkış Noktası ve Saatleri

Esenboğa Havalimanına inen tüm uçuşlar için İç Hatlar Geliş ve Dış hatlar geliş Terminalleri önünden Havaş Otobüs hizmeti vermektedir. Havaş otobüsleri uçağın inişinden 25 dk. sonra havalimanından hareket etmektedir.


Havaş Otobüs İşletmesi İletişim bilgileri

Havalimanı Adı Ankara Esenboğa Havalimanı
İşletme Sorumlusu Fatih AYDIN
İletişim +90 530 430 94 73
+90 530 430 94 58
E-Posta ankarabus@havas.net
Otobüs İşletmesi Ankara Esenboğa Havalimanı Otobüs İşletmesi
Otobüs İşletmesi Telefon +90 850 222 0 487

Ankara Esenboğa havalimanı Havaş duraklarıHavaş Esenboğa Havalimanı DurağıAnkara Esenboğa Havalimanı Kalkış Anı Görüntüsü


 

Önemli: Bu sitede yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

havalimanlari.net Sizlere İyi Yolculuklar diler....

Ankara Esenboğa Havalimanı Uçuş bilgileri, Ankara Havaalanı Otobüs Belkoair telefon no, Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım, Ankara Esenboğa Havalimanı Otopark, Ankara Esenboğa Havalimanı Servis, Ankara Havaalanı Ulaşım, Ankara Esenboğa Havalimanı Havaş iletişim, Ankara Esenboğa Havalimanı Otobüs, Ankara Havaalanı uçuş bilgisi, Ankara Havaalanı Taksi, Ankara Havalimanı-Havaalanı Bilgileri....
Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. ANKARA ESENBOGA AIRPORT MAP


Ankara Esenboğa Havalimanı Haritası
Ankara esenboga airport map
ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI

+90 312 590 40 00ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Ankara Esenboğa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde  Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Ankara Esenboğa Havalimanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Ankara Esenboğa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Ankara Esenboğa Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden, Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmeci olan TAV Esenboğa Havalimanı'ndan öğreniniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı'na İniş yapan ve Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirisiniz.

Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı Geliş

Flight information is provided by Airportia, and is subject to the Airportia Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Airportia" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Ankara Esenboğa (ESB) Havalimanı Gidiş

Flight information is provided by Airportia, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Airportia" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

 

ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


Ankara Havaş Otogar Aşti DurağıAnkara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 154-155 nolu peronlar

Ankara_havas_asti_otogar Ankara Havaş Servisleri AŞTİ - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Durağı 154-155 nolu peronlar


Ankara Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Ankara Aşti Otogar HavaşÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


-------------------www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye