havalimanlari.net / Muğla Bodrum Havalimanı

TÜRK bayrağı
Muğla Milas Bodrum Havalimanı (BJV)
Muğla Milas Bodrum Airport (BJV)

  Muğla Bodrum Havaalanı telefon Numarası

Muğla Milas Bodrum Havalimanı
Telefon Numarası

+90 252 511 10 00


 

Resmi Web Sitesi


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğü


TAV Muğla Milas Bodrum Havalimanı

Güncelleme: 23.08.2018MUĞLA MİLAS BODRUM HAVALİMANI ULAŞIM
MUĞLA MİLAS BODRUM AİRPORT TRANSPOTATION


Muğla Milas Bodrum Havaalanı Havaş Otobüsü


Muğla Milas-Bodrum Havalimanı ulaşım, Milas-Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Muğla Milas-Bodrum Havaalanı'ndan Bodrum nasıl gidilir? Muğla Milas-Bodrum Havalimanı'nda taksi fiyatları, Muğla Milas-Bodrum Havalimanında Havaş hizmet veriyor mu? Muğla Milas-Bodrum Havalimanı Havaş, Muğla Milas-Bodrum Havalimanı Muttaş, Muttaş Bodrum, Muttaş Muğla, Muğla Milas-Bodrum havalimanı kiralık araç, Muğla Milas-Bodrum havalimanı rent a car firmaları-şirketleri, Muğla Milas-Bodrum Havalimanı Otopark ve otopark ücretleri. Muğla Milas-Bodrum Havalimanı şehir merkezine ne kadar uzaktadır? Muğla Milas-Bodrum Havalimanı'ndan Şehir merkezine nasıl gidilir? Muğla Milas-Bodrum Havalimanı'ndan Muğla'ya nasıl gidilir?

Muğla How to get to Milas-Bodrum airport, Milas-Bodrum airport? How to get to Bodrum from Milas-Bodrum Airport? Taxi prices in Mugla Milas-Bodrum Airport, Havaş in Mugla Milas-Bodrum Airport? Mugla Milas-Bodrum Airport Havas, Mugla Milas-Bodrum Airport Muttas, Muttas Bodrum, Muttas Muğla, Mugla Milas-Bodrum airport rental car, Mugla Milas-Bodrum airport rent a car companies-companies, Mugla Milas-Bodrum airport Parking and parking fees. How far is the Muğla Milas-Bodrum Airport to the city center? How do you get to the city center from Mugla Milas-Bodrum Airport? How do you get from Muğla Milas-Bodrum Airport to Muğla?

Muğla Как добраться до аэропорта Милас-Бодрум, аэропорта Милас-Бодрум? Как добраться до Бодрума из аэропорта Милас-Бодрум? Цены на такси в аэропорту Мугла Милас-Бодрум, Хаваш в аэропорту Мугла Милас-Бодрум? Mugla Milas-Bodrum Airport Havas, Мугла Милас-Бодрумский аэропорт Муттас, Муттас Бодрум, Муттас Мугла, Мугла-Милас-Бодрум, прокат автомобилей в аэропорту Мулла-Милас-Бодрум, прокат автомобилей компаний-компаний, аэропорт Мугла-Милас-Бодрум Стоимость парковки и парковки. Как далеко находится аэропорт Мугла Милас-Бодрум до центра города? Как добраться до центра города от аэропорта Мугла Милас-Бодрум? Как вы добираетесь от Мугла Милас-Бодрум до Мугла?Muğla Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum'a gitmek için Havaş Havaalanı Otobüslerinden ve Muğla Belediyesi Havaalanı Otobüsü MUTTAŞ'dan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

From Mugla Milas Bodrum Airport to Bodrum, you can easily take advantage of Havas and Public Bus (MUTTAŞ)Airport Buses to Bodrum.Havalimanı Adı Muğla Milas Bodrum Havalimanı - Muğla Milas Bodrum Airport
İşletme Sorumlusu Hakan Gümüşkaya
E-Posta bodrumbus@havas.net
Otobüs İşletmesi Telefon 444 0 487
Otobüs İşletmesi Muğla Milas Bodrum Havalimanı Otobüs İşletmesi

Muğla Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma A.Ş. Resmi Web Sitesi:

www.muttas.com.tr

 

İletişim Numaraları
Görevi Adı Soyadı Telefon Numarası
Bodrum Otogar Sorumlusu Tuncay Şimşek 0-542-683 48 00
Milas-Bodrum Havalimanı Sorumlusu   0-541-562 48 00
Dalaman Havalimanı Sorumlusu Evren Erol 0-542-792 48 00
Fethiye Otagar Sorumlusu Aslan Çetin 0-541-716 48 00
Marmaris Otogar Sorumlusu Ömer Çapacı 0-535-106 84 87
Muğla-Menteşe Otogar Sorumlusu   0-542 578 48 00
 
Katlı Otopark İletişim Numarası (Menteşe) 0-542-726 48 00
Merkez Ofis 0-252-212 48 50

 

 

Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir güncel sefer saatleri vekesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 

 

Muğla Milas Bodrum Havalimanı telefon no, iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Muğla Milas Bodrum Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Muğla Milas Bodrum Havalimanı iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı pist uzunluğu, Muğla Milas Bodrum Havalimanı uçuş bilgileri, Muğla Milas Bodrum havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Bilgileri....


MUGLA Milas Bodrum AIRPORT MAP


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Haritası
Muğla Milas Bodrum Airport map
MUĞLA Bodrum HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 511 10 00MUĞLA Bodrum HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Bodrum Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Bodrum havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Bodrum havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Bodrum havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Bodrum Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Bodrum Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan TAV Bodrum Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Muğla Bodrum Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Bodrum Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


MUĞLA MİLAS-BODRUM HAVALİMANI-HAVAALANI-AİRPORT

Muğla Bodrum HavalimanıMuğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında bulunmaktadır. Milas İlçesine 18 km Bodrum İlçesine 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km, Didim'e ise 82 km uzaklıkta bulunmaktadır. Milas-Bodrum Havalimanı ICAO kodu:LTFE, IATA kodu:BJV, Coğrafi koordinarları :37°14`50"N, 27°40`53"E şeklindedir.

Milas-Bodrum Havalimanı 1980'li yılların sonunda faaliyete geçmiştir. İlk başlarda sadece küçük kapasiteli uçakların kullanabildiği küçük bir piste sahip olan havalimanı sonraki yıllarda daha da gelişerek bugün en büyük havalimanlarından biri oldu. Havalimanı gün geçtikçe kendini yenileyerek güçlü bir dinamik yapıya sahip olmuştur. Her geçen gün artan yolcu sayısı nedeni ile hem iç hatlar hem de dış hatlar yetersiz kalmış ve bu nedenle 16 Mayıs 2012 yılında 95.683 m2 büyüklüğüne yeni bir dış hatlar terminal binası yapılmıştır. Resmi olarak 1997 yılında açılan Milas-Bodrum havalimanışuanda yılda 3 Milyona yakın yolcuya hizmet vermektedir. Öyle ki; bugün Bodrum, hem turistik anlamda hem de tarihi ve arkeolojik değerleri ile en çok tercih edilen bir yerdir.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı İç hatlar terminalinde bulunan yiyecek ve içecek satan Kantin'de sandviç çeşitleri, kruvasanlar, ızgara çeşitleri, döner, soğuk&sıcak içecekler satın alabilirsiniz. Tickerdaze'de Hoşça vakit geçirecek bir atmosferi bulabilirsinz. 2. Güvenlik noktasından sonraki arınmış salonda yer alan Tadında Anadolu'da Yöresel Anadolu yemekleri ve bu yemeklerde kullanılan yörelere ait  nadide malzemeleri satın alabilirsiniz ve Starbucks Coffee'de dünya kahvelerinin doyumsuz tadlarını deneme fırsatı yakalayabilirsiniz. İşletmelerindeki ücretsiz internet hizmeti ile zamanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yurt dışı uçuşlarınızda hizmet veren DUTY FREE mağazalarında gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, Muttaş otobüs seferleri ve taksi ile mümkün olmaktadır. Ayrıca, Kiralık Araç diğer adıyla rent a car hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

 Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


Biletbayi.com

Türkiye'nin Online uçak bileti karşılaştırma sitesi
Biletbayi.com
ile güvendesiniz!
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye