havalimanlari.net / Muğla Bodrum Havalimanı

TÜRK bayrağı
Muğla Milas Bodrum Havalimanı (BJV)
Muğla Milas Bodrum Airport (BJV)

Muğla Bodrum Havaalanı telefon Numarası

Muğla Bodrum Havalimanı
Telefon Numarası

+90 252 511 10 00


 

Resmi Web Sitesi


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğü


TAV Muğla Milas Bodrum Havalimanı

Güncelleme: 23.08.2018MUĞLA MİLAS BODRUM HAVALİMANI OTOPARK, OTOPARK ÜCRETİ, OTOPARK TARİFELERİ 2018:

MUĞLA MILAS BODRUM AIRPORT PARKING, PARKING PRICE


muttaş Bodrum


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Muğla Bodrum Milas Havalimanı Otopark, Muğla Bodrum Havalimanı Otopark Ücreti, Muğla Bodrum Havalimanı'nda Otopark Ücreti Ne Kadar ? Bodrum Havaalanı 2018 yılı Otopark Ücreti

Muğla Milas Bodrum Airport Transportation, Muğla Bodrum Milas Airport Car Park, Muğla Bodrum Airport Car Park Charge, Muğla Bodrum Airport Airport Charge How Much? Bodrum Airport 2018 Car Parking Fee


Muğla Bodrum Milas Havalimanı'nda araçlar için İç hatlar ve Dış Hatlar terminallerin önünde park alanı mevcut olup uygun fiyatlara park seçenekleri sunulmaktadır.

Muğla Bodrum Havaalanı İç hatlar Terminali ve Dış hatlar Terminali otopark ücretleri (2018 ) aşağıda görülmektedir.

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Milas Bodrum Havalimanı Otopark ile ilgili ayrıntılı bilgiyi web adresinden veya aşağıdaki telefon numaralarından öğrenebilirsiniz.MUĞLA MİLAS BODRUM HAVALİMANI İÇ HATLAR OTOPARK TARİFESİ (2018)
Aracın Cinsi 0-1 saat arası 1-3 saat arası 3-6 saat arası 6-12 saat arası 12-24 saat arası
Otomobil
11,00 TL 15,50 TL 22,00 TL 25,00 TL 35,00 TL
Pikap
Minibüs
14,50 TL 20,00 TL 26,50 TL 31,50 TL 43,50 TL
Midibüs
Otobüs
Kamyon
Kamyonet
17,50 TL 24,00 TL 31,00 TL 38,50 TL 51,50 TL
Motor
Motorsiklet
5,00 TL 6,50 TL 9,00 TL 10,50 TL 15,50 TL

 

Muğla Milas Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde otobüs, minibüs ve otomobillerin rahatlıkla park edebilecekleri şekilde tasarlanmış geniş araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Terminalin hemen ön tarafında yer alan otoparkta, park yerleri güvenliği sürekli denetlenmektedir.

Bodrum Milas Havalimanı Otopark Telefon Numarası, İletişim:
Bodrum Airport Parking Telephone Number;

+90 252 511 10 00- Dahili: 1575-1571

Muğla Milas Bodrum Airport Parking : Lütfen Tıklayınız....


MUĞLA MİLAS BODRUM HAVALİMANI DIŞ HATLAR OTOPARK TARİFESİ (2018)
Aracın Cinsi 0-1 saat arası 1-3 saat arası 3-6 saat arası 6-12 saat arası 12-24 saat arası
Otomobil
11,00 TL 15,50 TL 22,00 TL 25,00 TL 35,00 TL
Pikap
Minibüs
14,50 TL 20,00 TL 26,50 TL 31,50 TL 43,50 TL
Midibüs
Otobüs
Kamyon
Kamyonet
17,50 TL 24,00 TL 31,00 TL 38,50 TL 51,50 TL
Motor
Motorsiklet
5,00 TL 6,50 TL 9,00 TL 10,50 TL 15,50 TL


TAV Muğla Milas Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Otoparkı Telefon Numarası:+90 252 511 10 00 Dahili: 1575-1571

Web adresi : TAV Milas Bodrum Havaalanı Otopark

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 

 

 

Muğla Milas Bodrum Havalimanı Telefon Numarası, iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Muğla Milas Bodrum Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Muğla Milas Bodrum Havalimanı iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Otopark, Muğla Milas Bodrum Havalimanı pist uzunluğu, Muğla Milas Bodrum Havalimanı uçuş bilgileri, Muğla Milas Bodrum havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Bilgileri....


MUGLA Milas Bodrum AIRPORT MAP


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Haritası
Muğla Milas Bodrum Airport map
MUĞLA Bodrum HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 511 10 00MUĞLA Bodrum HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Bodrum Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Bodrum havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Bodrum havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Bodrum havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Bodrum Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Bodrum Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan TAV Bodrum Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Muğla Bodrum Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Bodrum Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


MUĞLA MİLAS-BODRUM HAVALİMANI-HAVAALANI-AİRPORT

Muğla Bodrum HavalimanıMuğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında bulunmaktadır. Milas İlçesine 18 km Bodrum İlçesine 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km, Didim'e ise 82 km uzaklıkta bulunmaktadır. Milas-Bodrum Havalimanı ICAO kodu:LTFE, IATA kodu:BJV, Coğrafi koordinarları :37°14`50"N, 27°40`53"E şeklindedir.

Milas-Bodrum Havalimanı 1980'li yılların sonunda faaliyete geçmiştir. İlk başlarda sadece küçük kapasiteli uçakların kullanabildiği küçük bir piste sahip olan havalimanı sonraki yıllarda daha da gelişerek bugün en büyük havalimanlarından biri oldu. Havalimanı gün geçtikçe kendini yenileyerek güçlü bir dinamik yapıya sahip olmuştur. Her geçen gün artan yolcu sayısı nedeni ile hem iç hatlar hem de dış hatlar yetersiz kalmış ve bu nedenle 16 Mayıs 2012 yılında 95.683 m2 büyüklüğüne yeni bir dış hatlar terminal binası yapılmıştır. Resmi olarak 1997 yılında açılan Milas-Bodrum havalimanışuanda yılda 3 Milyona yakın yolcuya hizmet vermektedir. Öyle ki; bugün Bodrum, hem turistik anlamda hem de tarihi ve arkeolojik değerleri ile en çok tercih edilen bir yerdir.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı İç hatlar terminalinde bulunan yiyecek ve içecek satan Kantin'de sandviç çeşitleri, kruvasanlar, ızgara çeşitleri, döner, soğuk&sıcak içecekler satın alabilirsiniz. Tickerdaze'de Hoşça vakit geçirecek bir atmosferi bulabilirsinz. 2. Güvenlik noktasından sonraki arınmış salonda yer alan Tadında Anadolu'da Yöresel Anadolu yemekleri ve bu yemeklerde kullanılan yörelere ait  nadide malzemeleri satın alabilirsiniz ve Starbucks Coffee'de dünya kahvelerinin doyumsuz tadlarını deneme fırsatı yakalayabilirsiniz. İşletmelerindeki ücretsiz internet hizmeti ile zamanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yurt dışı uçuşlarınızda hizmet veren DUTY FREE mağazalarında gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, Muttaş otobüs seferleri ve taksi ile mümkün olmaktadır. Ayrıca, Kiralık Araç diğer adıyla rent a car hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

 Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye