havalimanlari.net / İzmir Adnan Menderes Havalimanı

TÜRK bayrağı
İzmir Adnan Menderes Havalimanı (ADB)
İzmir Adnan Menderes Airport (ADB)

İzmir Adnan Menderes Havaalanı telefon Numarası

İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Telefon Numarası

+90 232 455 00 00


 

Resmi Web Sitesi


İzmir Adnan Menderes Havalimanı Başmüdürlüğü


TAV İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Güncelleme: 19.12.2018


İzmir Adnan Menderes Havalimanı Metro, İzban, Banliyö Seferleri, saatleri


İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI HAVAALANI METRO-İZBAN-BANLİYÖ:

İZBAN, Aliağa-Cumaovası arasındaki banliyö hattında hizmet veren, ülkemizin havalimanı bağlantılı, en büyük kent içi raylı toplu taşıma sistemlerinden biridir.

Aliağa’dan başlayan metro seferleri Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar terminali önünde bulunan istasyondan da geçerek Torbalı’da son bulmaktadır.


İzmir Adnan Menderes Havaalanından Havalimanından Aliağa İstikametine 05:20 itibari ile başlayıp 01:23 itibari ile son bulmaktadır. Alsancak ve Karşıyaka'ya gitmek için Aliağa istikameti yönüne giden trene binmeniz gerkmektedir. Hilal ve Halkapınar istasyonlarında inerseniz Metro hatlarına aktarma yapabilirsiniz. Sefer saatlerini aşağıdaki linkden ve telefondan detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

İzban Bilet Ücretleri :

Tam bilet ücreti: 3,00 TL

Öğretmen Bilet Ücreti: 2,50 TL

Öğrenci Bilet Ücreti: 1,80 TL


(İzmirim Kart ile, Nakit para geçmemektedir. İzmirim Kart ile 90 dakika içinde 2. ve sonraki tüm binişlerde tüm ulaşım araçlarında ücretsiz aktarım yapabilirsiniz.)

İzban Hatlarında Akıllı Para Sistemi uygulanmaktadır.

Akıllı Para Sisteminde; İzmirim Kartınızı Okuttuğunuzda gideceğiniz yöndeki en uzak istasyona göre belirlenen ulaşım ücreti İzmirim Kart içerisinde bakiyede bloke edilir, Her istasyon için ulaşım ücreti farklılık gösterdiği için İndiğiniz istasyonda Artı para makinelerine Kartınız okutup bakiyenizdeki blokajı kaldırmanız gerekmektedir. Sakın unutmayın :) İzban Akıllı Para sisteminde gideceğiniz yöne doğru 25 km mesafeye kadar sadece 3,00 TL ödenmektedir. Akıllı Para Sistemi sadece 136 km hatta hizmet veren İZBAN'da uygulanmaktadır. İyi Yolculuklar....


İzban Havalimanı Akıllı Para Sistemi
İzban Havalimanı Akıllı Para Sistemi


Detaylı bilgi ve İzban sefer saatleri için: www.izban.com.tr

İZBAN Çağrı Merkezi: 0(232) 398 32 32

İzmir Ulaşım Haritası: Büyütmek için Haritayı tıklayınız...

İzmir Büyükşehir Belediyesi Raylı Sistemler Ağ Haritası

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri İnternet Siteleri

 

izban Ücret Tarifesi/ İzmirim kart tarifesi
İzban Ücret Tarifesi

havalimanlari.net ekibimiz Sizlere İyi Yolculuklar diler....

 

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İzmir Adnan Menderes Havalimanı - İzmir Adnan Menderes Airport

 

havalimanlari.net Sizlere İyi Yolculuklar diler....

İzmir Havalimanı Uçuş bilgileri, İzmir Havaalanı telefon no, İzmir Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, İzmir Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, İzmir Havalimanı iletişim, İzmir Havalimanı pist uzunluğu, İzmir Havaalanı uçuş bilgisi, İzmir Havaalanı Havayolu Şirketleri, Yer hizmeti kuruluşları, İzmir Havalimanı-Havaalanı Bilgileri....
Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. IZMIR AIRPORT MAP


İzmir Adnan Menderes Havalimanı Haritası
izmir adnan menderes airport map
İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 232 455 00 00İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım:
İzmir Adnan Menderes Havalimanı, şehir merkezine D550 üzerindeki Akçay Caddesi ile bağlıdır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım toplu taşıma araçları ile kolayca yapılabilir.  İç hatlar terminalinin önünden geçen banliyö hattı İZBAN aracılığıyla şehrin kuzey ve güneyine yolcu taşınmaktadır.  Hat üzerindeki Hilal ve Halkapınar istasyonlarından ise İzmir metrosuna aktarma yapılabilmektedir.

Mavişehir istasyonundan kalkan 200, Cumhuriyet Meydanı’ndan 'ndan kalkan 202 ve Bornova metro istasyonundan kalkan 204 numaralı ESHOT otobüsleri havalimanına 24 saat ulaşım sağlamaktadır.

Havaş servis otobüsleri ise İzmir'in Çeşme, Karşıyaka ve Konak ilçeleri ile Manisa, Aydın, Söke ve Kuşadası ilçelerine havalimanından yolcu taşımaktadır.

Ayrıca İzmir havalimanında Taksiler ve Araç kiralama firmaları hizmet vermektedir. Ulaşım konusundaki ayrıntılı bilgilere sitemizin ilgili sayfalarından kolayca erişebilirsiniz.

Sitemiz Sizlere İyi Yolculuklar diler…

 

;

İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde İzmir Adnan Menderes havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. İzmir Adnan Menderes havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

İzmir Adnan Menderes havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) öğrenebilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", İzmir Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

 

İZMİR ADNAN HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER


İzmir Adnan Menderes Havalimanı
İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar


İzmir Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
İzmir Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye