havalimanlari.net / Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

Güncelleme: 12.02.2018

TÜRK bayrağı
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı (ISE)
Isparta Suleyman Demirel Airport (ISE)

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı telefon no Isparta Havalimanı
Telefon no

+90 246 559 20 08 

Resmi Web Sitesi

Isparta Havalimanı BaşmüdürlüğüISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL HAVALİMANI-HAVAALANI RENT A CAR , KİRALIK ARAÇ ŞİRKETLERİ:

Isparta Havalimanına geldiğiniz zaman aşağıda telefon numaralarını arayarak veya web adreslerini ziyaret ederek araç kiralama şirketlerine diğer adıyla Rent a Car şirketlerine ulaşabilirsiniz. Araç kiralama şirketlerinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolayca kiralayabilirsiniz. Araç Kiralama Firmaları 7/24 hizmet vermektedir. İyi Yolculuklar...

Isparta Havaalanı'nda geldiğiniz zaman ulaşabiliceğiniz oto kiralama şirketleri diğer ismi ile Rent A Car şirketlerinin iletişim numaraları ve web adresleri:

Sizin firmanızın da bu sayfada yer almasını isterseniz Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İrtibat e-mail adresimiz: info@havalimanlari.net


Isparta Havalimani Araç Kiralama Ofisleri- Isparta Airport Rent A Car Company

havalimanlari.net Sizlere İyi Yolculuklar diler....

Isparta Havalimanı Uçuş bilgileri, Isparta Havaalanı telefon no, Isparta Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Isparta Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Isparta Havalimanı iletişim, Isparta Havalimanı pist uzunluğu, Isparta Havaalanı uçuş bilgisi, Isparta Havaalanı Havayolu Şirketleri, Yer hizmeti kuruluşları, Isparta Havalimanı-Havaalanı Bilgileri.... Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı
Isparta Süleyman Demirel HavalimanıISPARTA AIRPORT MAP


Isparta Havalimanı Haritası

ULAŞIM VE OTOPARK

Biletbayi.com

Türkiye'nin Online uçak bileti karşılaştırma sitesi
Biletbayi.com
ile güvendesiniz!ISPARTA HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 246 559 20 08


ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL HAVALİMANI
Isparta Suleyman Demirel Airport

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı aralıksız seferleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Havalimanından THY tarafından her gün karşılıklı İstanbul Atatürk Havaalanı-Isparta seferleri düzenlenmektedir. Isparta Havalimanına Gelen Ve Giden Uçakların anlık uçuş durumunu Uçuş Bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Airport  (IATA Kodu: ISE,  ICAO Kodu:LTFC) Ispata ve Burdur İl Merkezleri ile Keçiborlu ve Dinar ilçelerinin ortasında yer alan sivil/askeri kategorideki bir havalimanıdır. Keçiborlu ilçesi sınırlarındadır. Isparta'ya 30 km uzaklıktadır. 1997 yılında sivil uçuşlara açılmıştır. 5.400 m2 ve 1.500.000 yolcu kapasiteli oldukça Terminal binası hizmet vermektedir. IspartaHavalimanının pisti beton kaplama olup, uzunluğu 3.000 metre genişliği ise 45 metredir.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı yoğun bir şekilde plotaj eğitimleri veren şirkelere hizmet vermetedir. BUnların en büyüğü Er-ah Havacılık okuludur.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı İç hatlar ve Dış hatlar terminali olarak tek bir terminal binası içerisinde hizmet vermektedir. Terminal binasının toplam alanı 5.400 m²'dir. Isparta Havalimanı Terminal içerisinde büfe, restaurant, cafe-bar, araç kiralama ofisleri , sabit telefon makinaları ve bankamatikler bulunmaktadır.

Isparta Süleyman Demirela Havalimanı'ndan Isparta Şehir Merkezine ve Burdur Şehir Merkezine ulaşım Belediye Otobüsleri, taksi, araç kiralama (rent a car) ve havaalanı yolcu servisleri ile sağlanmaktadır. Isparta Belediye Otobüsleri Havalimanı ile Isparta Şehir merkezi arasında yolcu taşımacılığı yapmaktadır.


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan şehir merkezine ve diğer ilçelere ulaşım imkânlarını ve otopark ücretlerini sitemizin ulaşım ve otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.


ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLER

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı İç Hatlar
Isparta Havalimanı İç Hatlar


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Isparta Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarIsparta Süleyman Demirel HavalimanıÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı -  Airport

Isparta Havalimanı
Kayıp ve Buluntu Eşya
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye