Hatay Havalimanı Havaalanı Airport

HATAY ANTAKYA HAVALİMANI HAVAALANI TAKSİ :
HATAY AIRPORT TAXI

Güncelleme:12.09.2018

Antakya Hatay Havaalanı Taksi ve Taksi Ücreti

Hatay Havaalanı Taksileri İç Hatlar ve Dış Hatlar terminalinin yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir.

Hatay Havalimanında Taksi ücreti, başlangıç fiyatının üzerine km fiyatı eklenmesiyle hesaplanmaktadır.

Hatay Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Hatay Havalimanında Taki Ücret tarifeleri ile ilgili bilgileri ücret panolarından da görebilirsiniz.

Hatay Havaalanı taksi ücreti günün 24 saati aynı tarife geçerlidir. Hatay Havaalanı Taksi Esnafı Sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.Hatay Havaalanı Taksi Telefon No:

Bas Konuş
Ara0538 981 94 48

Cep telefonlarında; telefon numarasının üzerine basıp arama yapabilirsiniz.


Hatay Havalimanı Taksi Ücretleri

Hatay Havalimanı Antakya Şehir Merkezi arası Taksi Ücreti : 80 TL
Hatay Havalimanı İskenderun Şehir Merkezi arası Taksi Ücreti : 140 TL
Hatay Havalimanı Harbiye arası Taksi Ücreti : 120 TL
Hatay Havalimanı Reyhanlı Şehir Merkezi arası Taksi Ücreti : 140 TL
Hatay Havalimanı Kırıkhan Şehir Merkezi arası Taksi Ücreti : 80 TL


Not: Yukarıda verilen Taksi Ücretleri değişiklik gösterebilir, Lütfen ayrıntılı bilgiyi yukarıda yazan telefon numaralarından öğreniniz... İyi Yolculuklar..

Hatay Havalimanı Taksi Durağı
Hatay Havalimanı Taksi

Hatay Havalimanı Taksi Durağı
Hatay Havalimanı Taksi Durağı

Hatay Havalimanı Taksi Ücreti
Hatay Havalimanı Taksi ÜcretleriÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir, Güncel bilgileri telefonla arayarak öğreniniz... WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Hatay Havalimanı telefon Numarası, iletişim, Hatay Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Hatay Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Hatay Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Hatay Havalimanı iletişim, Hatay Havalimanı pist uzunluğu, Hatay Havalimanı uçuş bilgileri, Hatay havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Hatay Havalimanı Bilgileri....HATAY AIRPORT MAP


Hatay Havalimanı Haritası
Hatay Airport map
HATAY HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 326 235 13 00HATAY ANTAKYA HAVALİMANI-HAVALANI İÇ VE DIŞ HATLAR UÇUŞ BİLGİLERİ:

HATAY AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Hatay Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Hatay Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Hatay Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Hatay Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Hatay Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Hatay Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) öğreneniniz.

Hatay Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Hatay Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilirsiniz..

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri ilgili firmaları telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye