Hatay Havalimanı Havaalanı Airport

Hatay Havalimanı (HTY)
Hatay Airport (HTY)

Hatay  Havaalanı Telefon Numarası Hatay Havalimanı Telefon Numarası
+90 326 235 13 00

Resmi Web Sitesi
Hatay Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:28.01.2019HATAY HAVALİMANI-HAVAALANI OTOPARK, OTOPARK ÜCRETİ, TELEFON NUMARASI
HATAY AIRPORT PARKING


Hatay  Havalimanı Otopark
Hatay Havaalanı Otoparkı / Hatay Airport Parking


Hatay Havalimanı Otopark, Hatay Havalimanı Otopark Ücreti, Hatay Havaalanı Otoparkı, Hatay Havaalanı 2019 yılı Otopark ücreti, Hatay Havalimanı Otopark ücreti ne Kadar?'

Hatay Airport Parking, Hatay Airport Car Park fee, Hatay Airport 2019 parking fee, How much is Hatay Airport Parking Price?


HATAY HAVALİMANI-HAVAALANI OTOPARK, OTOPARK ÜCRETLERİ-2019

Hatay Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri sunulmaktadır.

Hatay Havalimanı yolcu otoparkı geniş araç kapasitesine sahiptir. Hatay Havaalanı Otoparkı açık otopark olarak hizmet vermektedir.

Bu otopark alanları konumu itibariyle İç hatlar terminalinin hemen karşısındadır. Ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için özel otopark alanları mevcuttur.

Hatay Havaalanı'da 240 Sivil Araç ve 65 VIP araçlık otopark mevcuttur.

Hatay Havalimanı otopark ücretleri (2019) aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından öğrenebilirsiniz.


Hatay Havalimanı Otopark Ücretlendirme Tarifesi - 2019
Sıra No ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ / SAAT (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
1 Otomobil, Pikap, Minibüs 8,50 9,50 12 17 24
2 Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 9,50 11,50 17 24 32
3 Motor, Motosiklet 4,00 5,50 6 9 11,50


Sıra No Hatay Havaalanı Otoparkı Personel Aylık Abonman Ücretleri Ücreti (TL)
1 Otomobil, Pikap, Minibüs 66
2 Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet  
3 Motor, Motosiklet 60
4 Şirket Kiracısı,Taksi İşletmeleri ve Nakliyeciler;Havalimanında görevli Personel/Personel Servis Araçları  

Hatay Havalimanı Otoparkı, araç sahiplerine güvenli, konforlu ve rahat park alanını sunmaktadır.

 

Hatay Havalimanı Otopark Bilgi Telefon No:

+90 326 235 13 00

+90 326 235 31 11Hatay Havalimanı Havaalanı Otopark ücreti
Hatay Havalimanı Açık Otopark

Hatay Havalimanı Havalimanı Otopark

Hatay Havalimanı Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Otoparkı

 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir, kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Hatay Havalimanı telefon Numarası, iletişim, Hatay Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Hatay Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Hatay Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Hatay Havalimanı iletişim, Hatay Havalimanı pist uzunluğu, Hatay Havalimanı uçuş bilgileri, Hatay havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Hatay Havalimanı Bilgileri....HATAY AIRPORT MAP


Hatay Havalimanı Haritası
Hatay Airport map
HATAY HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 326 235 13 00HATAY HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Hatay Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Hatay Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Hatay Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Hatay Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Hatay Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Hatay Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Hatay Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Hatay Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilirsiniz..

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye