Alanya Gazipaşa Havalimanı Havaalanı Airport

Gazipaşa Havalimanı (GZP)
Gazipaşa Airport (GZP)

Gazipaşa Alanya Havaalanı telefon Numarası

Gazipaşa Alanya Havalimanı Telefon Numarası

+90 242 582 71 26
+90 242 582 74 26


Resmi Web Sitesi

Gazipaşa Alanya Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:27.01.2019ANTALYA GAZİPAŞA-ALANYA HAVALİMANI OTOPARK, OTOPARK ÜCRETİ, TELEFON NO:

GAZİPAŞA AIRPORT PARKING


Gazipaşa Alanya Havalimanı Otobüs


Gazipaşa Alanya Havalimanı Otopark, Gazipaşa Alanya Havalimanı Otopark Ücreti, Gazipaşa Alanya Havalimanı Otoparkı Telefon Numarası, Gazipaşa Alanya Havalimanı 2019 Otopark fiyatları, Gazipaşa Havaalanı Otopark Ücreti ne kadar?

Gazipaşa Alanya Airport Parking, Gazipaşa Alanya Airport Parking Fee, Gazipaşa Alanya Airport Parking Phone Number, Gazipaşa Alanya Airport 2019 Parking Fees, How much does Gazipaşa Airport Parking Fee?


Antalya Gazipaşa Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri sunulmaktadır.

Antalya Gazipaşa-Alanya Havalimanı yolcu otoparkı 105 araç kapasitesine sahiptir.

Bu otopark alanları konumu itibariyle İç hatlar terminaline yakındır. Ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için özel otopark alanları mevcuttur.

Antalya Gazipaşa-Alanya havalimanı 2019 yılı Otopark ücretleri aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından veya web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Gazipaşa-Alanya Havalimanı Otopark Ücretlendirme Tarifesi 2019 yılı
ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ / SAAT (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
Otomobil 6,50 10,00 12,00 18,00 24,50
Pikap, Minibüs 8,00 11,00 14,00 19,00 25,00
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 9,50 12,00 18,00 23,00 26,50
Motor, Motosiklet 4,00 5,50 6,50 8,50 11,50

Sıra No Gazipaşa-Alanya Havaalanı Aylık Abonman Ücretleri 2019 yılı Ücreti (TL)
1 Otomobil 132,00
2 Pikap, Minibüs 146,50
3 Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 185,00
4 Motor, Motosiklet 58,00
5 Havalimanında görevli Personel Araçları 60

Antalya Gazipaşa-Alanya Havalimanı Otoparkı, araç sahiplerine güvenli, konforlu ve rahat park alanını sunmaktadır.

 

Gazipaşa-Alanya Havalimanı Otopark Bilgi Telefon No:

+90 242 582 71 26

Gazipaşa-Alanya Havalimanı Otopark bilgi için: Lütfen Tıklayınız.
Gazipaşa Alanya Havaalanı Otopark ücreti
Gazipaşa Alanya Havaalanı Otopark ücreti

Gazipaşa Alanya Havalimanı Otopark
Gazipaşa Alanya Havalimanı Otoparkı

 

İyi Yolculuklar...

Gazipaşa Alanya Havalimanı'na ulaşım oldukça rahat ve kolaydır. Taksi ve Havaş otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 


Önemli: WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Gazipaşa Alanya Havalimanı telefon no, iletişim, Gazipaşa Alanya Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Gazipaşa Alanya Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Gazipaşa Alanya Havalimanı iletişim, Gazipaşa Alanya Havalimanı pist uzunluğu, Gazipaşa Alanya Havalimanı uçuş bilgileri, Gazipaşa Alanya havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Gazipaşa Alanya Havalimanı Bilgileri....GAZIPAŞA AIRPORT MAP


Gazipaşa Alanya Havalimanı Haritası
Gazipaşa Alanya Airport map
GAZİPAŞA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 242 582 71 26GAZİPAŞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Gazipaşa Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Gazipaşa Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Gazipaşa Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Gazipaşa Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Gazipaşa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Gazipaşa Alanya Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Gazipaşa Alanya Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Gazipaşa Alanya Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri ilgili firmaları telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye