Biletbayi.com

Türkiye'nin Online uçak bileti karşılaştırma sitesi Biletbayi.com
ile güvendesiniz!ÇANAKKALE HAVALİMANI-HAVAALANI UÇUŞ BİLGİLERİ, UÇUŞ BİLGİLERİ, UÇAK SAATLERİ

Güncelleme:07.04.2018 22:50

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Uçuşlar Hakkında güncel bilgileri, uçuş saatlerini ve ayrıntılı bilgiyi web adresinden veya aşağıdaki telefon numaralarından öğrenebilirsiniz.

ÇANAKKALE HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Çanakkale Dalaman Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Çanakkale havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz.Çanakkale havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Çanakkale havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz.Çanakkale Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Çanakkale Dalaman Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) öğrenebilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Çanakkale Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

 

ANADOLUJET Çağrı Merkezi; 444 2 538

ONURAİR Çağrı Merkezi; 0850 210 66 87


 

Çanakkale Havalimanı güncel uçuş bilgileri için: Lütfen Tıklayınız.


Çanakkale Havalimanı Telefon no:

0 286 213 10 21

0 286 213 12 43

 


Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden,veya DHMİ'den öğrenebilirsiniz.

 

 

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
instagram havaalanlariİnstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlari.netfacebook Site Haritası Antalya / Türkiye