Biletbayi.com

Türkiye'nin Online uçak bileti karşılaştırma sitesi Biletbayi.com
ile güvendesiniz!


ÇANAKKALE HAVALİMANI OTOBÜS ve OTOBÜS GÜZERGAHI

Güncelleme: 10.03.2017, 21:30.

Önemli: Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır.Çanakkale Belediye Otobüsleri Hakkında güncel sefer saatlerini ve ayrıntılı bilgiyi web adresinden veya aşağıdaki telefon numaralarından öğrenebilirsiniz. Çanakkale Belediyesi'ne bu hizmetinden dolayı teşekkür ediyoruz..


Çanakkale Havaalanı Şehiriçi Ulaşım

Çanakkale Havalimanı-şehir merkezi ve Çanakkale - Havalimanı arasında belediye otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Çanakkale Havalimanından uçak gün ve saatlerine göre Çanakkale Belediyesi tarafından Şehir İçi Otobüs seferi düzenlenmektedir.

Detaylı Bilgi İçin :

444 17 17 Çanakkale Belediyesi İletişim

0286 217 58 90 (Çanakkale Belediyesi Araç Takip Merkezi)

Çanakkale Şehir Merkezi-Çanakkale Havalimanı Otobüs Güzergahı: Necippaşa Cami-Kordon-İskele-Demircioğlu Caddesi-Atatürk Caddesi-Eski Tansaş-Troya Caddesi-Şehit Gürol Caddesi-Havalimanı

Çanakkale Havalimanı-Şehir İçi Otobüs Güzergahı: Şehit Gürol Caddesi-Havalimanı-Troya Caddesi-Eski Tansaş-Atatürk Caddesi-Demircioğlu Caddesi-İskele-Kordon-Necippaşa Camii

 

ÖNEMLİ: Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kaynak: DHMİ ve ilgili web siteleridir. Web sitemiz, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
instagram havaalanlariİnstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlari.netfacebook Site Haritası Antalya / Türkiye