havalimanlari.net / Antalya Havalimanı

Turkish English

ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER ŞİRKETLERİ
ANTALYA AIRPORT TRANSFER

Güncelleme: 05.09.2018

Antalya-Havalimanı-Transfer Firmaları, Antalya Havaalanı Transfer Şirketleri


Antalya Havalimanı ve Yakın Çevresi Transfer Şirketleri ve Telefon Numaraları

Antalya'ya ister iş için gelin isterseniz tatil için gelin, Antalya Havalimanı'ndan istediğiniz her adrese veya her bölgedeki otellere, Tüm Çevre bölgelerden ve Otellerden Antalya Havalimanı'na 7/24 - 365 gün Siz değerli müşterilere hizmet veren Transfer firmalarına aşağıdaki telefon numralarından ve web adreslerinden kolayca erişebilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Transfer Firmaları ile Lara, Kaleiçi, Konyaaltı, Kemer, Kaş, Fethiye, Ölüdeniz, Alanya, Belek, Side, Aspendos, Manavgat, Titreyengöl, Avsallar ve diğer tatil bölglerine kolayca gidebilir ve Sizler Antalya Havalimanı'na Rahat, Konforlu, Ekonomik ve Güvenli bir şekilde tekrar dönebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak sizlere İyi yolculuklaR dileriz.
724transfer

7/24 transfer.com Antalya Havalimanı Transfer, Güzeller Turizim Ltd. Şti.
Telefon Numarası : + 90 242 511 11 00

7/24 Transfer Web Adresi :www.724transfer.com


Transferciniz

transferciniz Antalya Havalimanı Transfer, Şekerler Turizm Taşımacılık Ltd.Şti.
Telefon Numarası : +90 242 312 74 72

transferciniz Web Adresi : www.transferciniz.com/


 Airport Transfer 724

Antalya Havalimanı Alanya Airport Transfer 724
Telefon Numarası: +90 536 346 43 42

Airport Transfer 7/24 Web Adresi: www.airporttransfer724.com/


Tavport

Tavport Antalya Havalimanı transfer, TAV İşletme Hizmetleri A.Ş.
Telefon Numarası: +90 850 200 70 50

www.tavport.com/


 

Sizin firmanızın da bu sayfada yer almasını isterseniz Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi ve İrtibat e-mail adresimiz: info@havalimanlari.net

 Antalya Havaalanı, Antalya Airport

Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

 

Antalya Havalimanı Transfer, Antalya Havalimanı Transfer Şirketleri, Antalya Havaalanı Yakını Transfer Firmaları-Şirketleri, Antalya Havaalanı Transfer

Antalya Airport Transfer, Antalya Airport Transfer Companies, Antalya Airport Near Transfer Companies

Трансфер в Анталию, трансфер из аэропорта в Анталию, аэропорт Анталии


havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Antalya Havalimanı Telefon Numarası, Antalya Havaalanı iletişim, Antalya Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Antalya Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Antalya Havalimanı iletişim, Antalya Havalimanı pist uzunluğu, Antalya Havalimanı uçuş bilgileri, Antalya havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Antalya Havalimanı Bilgileri....ANTALYA AIRPORT MAP


Antalya Havalimanı Haritası
Antalya Airport map
ANTALYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

444 7 423
+90 242 330 36 00


ANTALYA HAVALİMANI-HAVAALANI (AYT) -ANTALYA AIRPORT (AYT)

Antalya Havalimanı (Antalya International Airport) (IATA Kodu:AYT, ICAO kodu: LTAI) ; Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya şehrinde olup şehir merkezinin 13 km doğusundadır. Diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri , Taksi ve Şehirlerarası otobüsler  ile sağlanmaktadır. Diğer sayfalarımzda bu bilgileri kolayca ulaşabilirsiniz.

1960 yılında açılan Antalya Havalimanı bugün Türkiye’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonraki en büyük havalimanıdır. Yolcu trafiğine göre değerlendirildiğinde ise Avrupa’nın 15’nci yoğun havalimanıdır (2015 yılı toplam yolcu sayılarına göre). 2015 yılı sonu itibari ile İç hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 6.906.364 ve Dış Hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 20.863.040 olmak üzere Toplam  Yolcu Sayısı: 27.769.404 olarak gerçekleşmiştir. 2014 yılına göre %11 artış sağlanmıştır.

Antalya Havalimanı (Antalya Airport) yaklaşık olarak 13.000 m2 alan üzerine kuruludur.  Antalya Havalimanı’nda; 3 adet pist bulunmaktadır. 2 adet pistin uzunluğu 3400 metre olup diğer pistin uzunluğu da  2990 metredir.

Antalya Havalimanı nda İç Hatlar Terminali, 2 adet Dış Hatlar Terminali (T1, T2), VIP ve CIP terminalleri bulunmaktadır ve bu terminallerden yolculara hizmet verilmektedir.


Antalya Havalimanı'nın giriş noktalarında uygulanan güvenlik önlemleri nedeniyle terminallere ulaşmak zaman almaktadır. Yolcuların bu durumu dikkate alarak, havalimanına daha erken gelmeleri gerektiğinin bilinmesini isteriz.

1. Dış Hatlar (T1) Terminali ve 2. Dış Hatlar (T2) Terminali açılmıştır. Yurtdışı uçuşları 1. Dış Hatlar (T1) Terminalinden ve 2. Dış Hatlar (T2)Terminalinden yapılmaktadır.

Antalya Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, 600 ve 800 numaralı Belediye Havaalanı Otobüs seferleri, Tramvay ve taksi ile sağlanmaktadır. Antalya Havaalanının ulaşım imkanları geniş ve kolaydır. Ayrıca, Antalya Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan Kiralık Araç diğer adıyla Rent a Car şirketlerinin hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.


Antalya HavalimanıÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye