ANTALYA HAVALİMANI ULAŞIM ve OTOPARK

Antalya Havalimanına nasıl gidilir? Antalya Havalimanı'na ulaşım nasıldır? Antalya Havaalanı'ndan otogara nasıl gidilir? Antalya Havalimanında taksi fiyatları, Antalya Havalimanı Havaş hizmet veriyor mu? Antalya havalimanı'nda araç kiralama( rent a car) firmaları/şirketleri, Antalya Havalimanı'nda transfer şirketleri, Antalya Havalimanında Otopark ve otopark ücretleri. Antalya Havalimanından Kemer'e Alanya'ya nasıl gidilir? Antalya Havalimanı şehir merkezine ne kadar uzaktadır?

Antalya Havalimanı Otobüs Saatleri, Güzergahı Antalya Havalimanı Havaş Saatleri Antalya Havalimanı Taksi, Taxi
OTOBÜS HAVAŞ TAKSİ
Antalya Havalimanı Rent A Firmaları Antalya Havalimanı Transfer Firmaları Antalya Havalimanı Otopark Ücreti
KİRALIK ARAÇ TRANSFER ŞİRKETLERİ OTOPARK
Antalya Havalimanı Tramvay Güzergahı
TRAMVAY-ANTRAY

Alanya, Manavgat, Side, Serik, Belek, Avsallar istikametine gidecek yolcular 600 numaralı Belediye otobüsü, Tramvay, Havaş Otobüsleri veya taksi ile Çevre yoluna gitmeleri gerekmektedir. Tramvayın Sinan Durağında inip yolun karşı tarafındaki duraktan Alanya, Manavgat, Side, Belek ve Serik İstikametine giden toplu taşıma otobüslerine binerek istedikleri yere ulaşabilirler.

Ayrıca; Atlasglobal ve OnurAir firmaları kendi yolcular için ücretsiz otobüs hizmeti bulunmaktadır. Serik, Belek, Manavgat, Side ve Alanya'ya Antalya Havalimanına gidiş ve gelişler için ücretsiz transfer hizmeti vermekte ve Uçak geliş saatlerine göre hareket etmektedir. Antalya Havalimanı İç hatlar gelen yolcu salonu çıkış kapısının hemen sağ tarafında Onuair ve Atlasglobal Firmalarına ait otobüsleri görebilirsiniz.

THY Antalya Servis ; Türk Havayolları yolcuları için ücretsiz otobüs hizmeti de bulunmaktadır. İç Hatlar Gelen yolcu çıkışının hemen sağ tarafında otobüsler rahatça görülebilir.

Antalya Havalimanından Kemer'e nasıl gidilir?

1. Seçenek; Antalya Havalimanı'nda hizmet veren Tramvayı kullanarak Otogara kadar gidebilirsiniz. Otogarda ise ilçe terminaline gidilerek Kemer'e giden otobüslere binip Kemer'e Beldibine, Göynük, Çamyuva'ya gidebilirsiniz. Web sitemizin tramvay sayfasından tramvayın güzergahını, hareket saatlerini, duraklarını öğrenebilirsiniz.

2. Seçenek; Antalya Havalimanı'nda hizmet veren Büyükşehir Belediyesine ait 600 numaralı halk otobüsünü kullanarak Otogara kadar gidebilirsiniz. 600 nolu Otobüsün son durağı Şehirlerarası Otobüs terminalidir. 600 nolu otobüsün hareket saatlerini güzergahını ve ayrıntılı bilgileri sitemizin otobüs sayfasından öğrenebilirisniz. Otogarda ise ilçe terminaline gidirek Kemer'e giden otobüslere binip Kemer'e, Beldibine, Göynük, Çamyuva'ya gidebilirsiniz.

3. Seçenek; Antalya Havalimanı'nda hizmet veren Havaş otobüslerini kullanarak Otogara kadar gidebilirsiniz. Havaş otobüslerinin hareket saatlerini güzergahını ve ayrıntılı bilgileri sitemizin Havaş sayfasından öğrenebilirisniz. Otogarda ise ilçe terminaline gidirek Kemer'e giden otobüslere binip Kemer'e, Beldibine, Göynük, Çamyuva'ya gidebilirsiniz.

 

Atlasglobal Onurair Ücretsiz Havalimanı Otobüsleri

 

 


Antalya Havaalanı, Antalya Airport

havalimanlari.net olarak Sizlere iyi yolculuklar dileriz...

Bu web sitesinde kullanılan görseller ve bilgiler ICF airport, DHMİ ve TAV Atatürk Airport sitelerinden alınmıştır.

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
instagram havaalanlariİnstagram Gizlilik Politikası Bilgi ve reklamlarınız için: info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye