Amasya Merzifon Havalimanı Havaalanı Airport

Amasya Merzifon Havalimanı (MZH)
Amasya Merzifon Airport (MZH)

Amasya Merzifon Havalimanı
Telefon Numarası

+90 358 535 10 16
+90 358 535 10 17


Resmi Web Sitesi

Amasya Merzifon Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:20.01.2019AMASYA MERZİFON HAVALİMANI ULAŞIM ve OTOPARK

Amasya Merzifon Havaalanı Ulaşım ve Otopark / Amasya Merzifon Airport Ulaşım ve OtoparkAmasya Merzifon Havaalanı Ulaşım ve Otopark / Amasya Merzifon Airport Transportation and Parking


Amasya Merzifon Havalimanı-havaalanı ulaşım, Amasya Merzifon Havaalanı’na nasıl gidilir? Amasya Merzifon Havalimanı’na nasıl gidilir? Amasya Merzifon Havalimanı'na ulaşım nasıldır? Amasya Merzifon Havaalanı'ndan otogara nasıl gidilir? Amasya Merzifon Havalimanı taksi fiyatları, Amasya Merzifon havaalanı taksi ücretleri, Amasya Merzifon Havalimanında Havaş hizmet veriyor mu? Amasya Merzifon Havalimanı Havaş, Amasya Merzifon havalimanı araç kiralama ( Amasya Merzifon havalimanı rent a car) firmaları/şirketleri, Amasya Merzifon Havalimanı'nda transfer şirketleri, Amasya Merzifon Havalimanında Otopark ve otopark ücretleri. Amasya Merzifon Havalimanı şehir merkezine ne kadar uzaktadır? Amasya Merzifon Havaalanı’ndan Amasya Şehir merkezine nasıl gidilir?


AMASYA MERZİFON HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Amasya Merzifon Havalimanı, Merzifon Şehir Merkezine 6 km, Amasya'ya 45 km, Çorum'a 63 km, Havza'ya ise 28 km uzaklıkta bulunmaktadır. Amasya Havalimanı Ulaşım bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. İyi YolculuklaR.. havalimanlari.net

Amasya Merzifon Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Amasya Merzifon Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermemektedir. Amasya Merzifon Havalimanına gidiş ve gelişlerinizde DDM TUR TAŞIMACILIK firmasına ait Havalimanı Yolcu Servis Otobüslerinden yararlanabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Amasya MerzifonHavaalanı Yolcu ServisiHavaalanı Yolcu Servisi Amasya Merzifon Havaalanı

Amasya Merzifon Havalimanı Otobüsü :

Amasya Merzifon Havalimanında DDM TUR TAŞIMACILIK firmasına ait Havalimanı otobüsleri hizmet vermektedir. Amasya ve Merzifon Şehir Merkizine Amasya Merzifon Havalimanı'na karşılıklı olarak DedemTur Havalimanı Otobüsleri Hizmet vermektedir.

Amasya Merzifon Havalimanı Yolcu Servisleri ile Amasya ve Merzifon Şehir Merkezine, Suluova'ya kolayca ulaşabilirsiniz. Amasya Merzifon Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havaalanı Taksi :

Amasya Merzifon Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali yolcu çıkışının önünden uçak saatlerine göre hizmet vermektedir. Amasya Merzifon Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Amasya Merzifon Havaalanı Taksi / Amasya Merzifon Airport Taxi


Amasya Merzifon Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Amasya Merzifon Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilirsiniz. Amasya ve Çevresine gezmek isterseniz ulaşım sorununu çözmek için Araba kiralama iyi bir yöntemdir. Merzifon Havalimanı araç kiralam a ilgili Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Amasya Merzifon Havaalanı Otopark :

Amasya Merzifon Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır. Aracınızla havalimanına gelip aracınızı bırakıp dönüştede alabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Amasya Merzifon Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Amasya Merzifon Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Amasya Merzifon Havalimanı Amasya Merzifon Havalimanı, Amasya Merzifon Airport
Amasya Merzifon Havalimanı
Amasya Merzifon Havaalanı / Amasya Merzifon Airport


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Amasya Merzifon Havalimanı telefon Numarası, iletişim, Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Amasya Merzifon Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Amasya Merzifon Havalimanı statüsü, Merzifon Amasya Coğrafi koordinatları, Amasya Merzifon Havalimanı iletişim, Amasya Merzifon Havalimanı pist uzunluğu, Amasya Merzifon Havalimanı uçuş bilgileri, Amasya Merzifon havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Amasya Merzifon Havalimanı Bilgileri....Amasya Merzifon AIRPORT MAP

Amasya Merzifon Havalimanı Haritası
Amasya Merzifon Airport map
AMASYA MERZİFON HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 358 535 10 16


AMASYA MERZİFON HAVALİMANI-HAVAALANI UÇUŞ BİLGİLERİ
Amasya Merzifon AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Amasya Merzifon Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Amasya Merzifon havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Amasya Merzifon Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Amasya Merzifon Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Amasya Merzifon Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Amasya Merzifon Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) öğrenebilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Amasya Merzifon Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar....

 

Amasya Merzifon Havalimanı Danışma Bilgi Telefon Numarası:

+90 358 535 10 16Amasya Merzifon Havalimanı, Hem sivil hem askeri uçuşlara açık bir havalimanıdır. Sadece İç Hat uçuşlarına açık olup 2008 tarihinde hizmete açılmıştır. Amasya Merzifon Havalimanı Merzifona 6 km, Amasya'ya 45 km, Çorum'a 63 km, Havza'ya ise 28 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Amasya Merzifon Havalimanı'nın IATA Kodu:MZH, ICAO kodu:LTAP olup Coğrafi Koordinatları : 40°49`46"N, 35°31`20"E şeklindedir.

İyi yolculuklaR.--havalimanlari.net--Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye