TÜRK bayrağıAmasya Merzifon Havalimanı(MZH)
(Amasya Merzifon Airport (MZH))

Amasya Merzifon Havalimanı telefon no Amasya Merzifon Havalimanı-Havaalanı Telefon no:
0 358 535 10 16
0 358 535 10 17
Resmi Web Sitesi Amasya Merzifon Havalimanı Müdürlüğü

AMASYA MERZİFON HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Amasya Merzifon Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Amasya Merzifon havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Amasya Merzifon Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Amasya Merzifon Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Amasya Merzifon Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Amasya Merzifon Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) öğrenebilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" seçeneğini seçmelisiniz.

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

 

Amasya Merzifon Havalimanı Bilgi Telefon No:

+90 358 535 10 16 

Amasya Merzifon Havalimanı, Hem sivil hem askeri uçuşlara açık bir havalimanıdır. Sadece İç Hat uçuşlarına açık olup 2008 tarihinde hizmete açılmıştır. Amasya Merzifon Havalimanı Merzifona 6 km, Amasya'ya 45 km, Çorum'a 63 km, Havza'ya ise 28 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Amasya Merzifon Havalimanının IATA Kodu:MZH, ICAO kodu:LTAP olup Coğrafi Koordinatları : 40°49`46"N, 35°31`20"E şeklindedir.

İyi yolculuklaR.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amasya Merzifon Havalimanı telefon no, Amasya Merzifon Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Amasya Merzifon Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Amasya Merzifon Havalimanı iletişim, Amasya Merzifon Havalimanı pist uzunluğu, Amasya Merzifon Havalimanı uçuş bilgileri, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Amasya Merzifon Havalimanı Bilgileri....

ÖNEMLİ: Web sitemiz, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
instagram havaalanlariİnstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye