TÜRK bayrağı Adana Şakirpaşa Havalimanı (ADA)
Adana Şakirpaşa Airport

tel +90 322 435 03 80 Resmi Web Sitesi Adana Havalimanı BaşmüdürlüğüADANA ŞAKİRPAŞA HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Adana Şakirpaşa Havalimanı Uçuş Bilgileri,sayesinde Adana Şakirpaşa havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Adana Şakirpaşa havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Adana Şakirpaşa havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Adana Şakirpaşa Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Adana Şakirpaşa Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) öğrenebilirsiniz.

Adana Şakirpaşa Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" seçeneğini seçmelisiniz.

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

 

Sizlere Sitemiz İyi Yolculuklar diler....

Adana Şakirpaşa HavalimanıAdana Şakirpaşa Havalimani - Adana Airport

 

 

Adana şakirpaşa havalimanı gelen yolcuAdana Şakirpaşa Havalimani İç Hatlar Yolcu Salonu - Adana Airport Domestic Terminal

 

Adana Havalimanı Uçuş bilgileri, Adana Havaalanı telefon no, Adana Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Adana Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Adana Havalimanı iletişim, Adana Havalimanı pist uzunluğu, Adana Havaalanı uçuş bilgisi, Adana Havaalanı Havayolu Şirketleri, Yer hizmeti kuruluşları, Adana Havalimanı-Havaalanı Bilgileri....
Bu sitede yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Bu web sitesinde kullanılan görseller ve bilgiler DHMİ ve ilgili sitelerinden alınmıştır.WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
instagram havaalanlariİnstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlari.netfacebook Site Haritası Antalya / Türkiye