Adana Şakirapaşa Havaalanı Havaliamnı Ulaşım ve Otopark

Adana Şakirpaşa Havalimanı ulaşım, Adana Havalimanı'na nasıl gidilir? Adana Havalimanı'na ulaşım nasıldır? Adana Havaalanı'ndan otogara nasıl gidilir? Adana Havalimanında taksi fiyatları, Adana Havalimanında Havaş hizmet veriyor mu? Adana havalimanı'nda araç kiralama ( rent a car) firmaları/şirketleri, Adana Havalimanı'nda transfer şirketleri, Adana Havalimanında Otopark ve otopark ücretleri. Adana Havalimanından Mersin'e, Tarsus'a, Ceyhan'a nasıl gidilir? Adana Havalimanı şehir merkezine ne kadar uzaktadır? Havalimanından Şehir merkezine nasıl gidilir?


Adana Şakirpaşa Havalimanı Otobüs Seferleri Adana Şakirpaşa Havalimanı Havaş Saatleri, seferleri, güzergahı Adana Şakirpaşa Havalimanı Taksi
OTOBÜS HAVAŞ TAKSİ
Adana Şakirpaşa Havalimanı Kiralık Araç Adana Şakirpaşa Havalimanı Transfer Şirketleri Adana Şakirpaşa Havalimanı Otopark
KİRALIK ARAÇ TRANSFER ŞİRKETLERİ OTOPARK

Adana Şakirpaşa Havalimanı'ndan Şehir Merkezine, Otogara, Yüreğir Otogarına, Tren Garına ulaşım çok rahattır. Adana Şakirpaşa Havalimanı'nın hemen dışında bekleyen Belediye Otobüslerini, Dolmuşları ve 24 saat sizlere hizmet veren Taksileri kullanarak istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Adana Havalimanı'ndan çevre il ve ilçelere, Mersin, Tarsus, Ceyhan ve Osmaniye'ye, ulaşım Havaş otobüsleri sayesinde çok kolay ve rahattır. uçak iniş saatlerine göre Havaş otobüsleri hizmet vermektedir.

İsterseniz bunların dışında gelen yolcu salonlarında bulunan araç kiralama diğer adıyla rent a car şirketlerinden isteğinize ve bütçenize uygun araç kiralayabilir ve yolculuğunuza devam edebilirsiniz..

Eğer aracınızla geldiyseniz, aracınızı uygun şartlarda Otoparka bırakabilir ve istediğiniz yere uçabilirsiniz. Resmi otoparkın yanısıra Adana Havalimanı'nın hemen karşısında özel otoparkta mevcuuttur. Otopark sayfamızdan her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ulaşım ve Otopark konusundaki bilgilere sitemizin ilgili sayfalarından kolayca öğrenebilirsiniz. Eğer zamanınız var sa bize mail gönderirseni sizlere yardımcı olabiliriz..

 

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar dileriz...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
instagram havaalanlariİnstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlari.netfacebook Site Haritası Antalya / Türkiye